2733
2734
عنوان

وابستگی تو عشق بده یا خوب؟؟؟ چرا ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 47 پست
وحشتناکهههه.  زندگیت  مختل  میشه.   مغزت  از  کار  میوفته.&n ...

اونم به من وابستس ولی نه تا این حد فک میکنم با این اخلاقم اونو هم اذیت میکنم سرباز بود اونقد زنگ زدم به پادگان گریه کردم که مرخصی بدین بیاد بخاطر این اخلاقم از پادگان فرار کرد الان سرباز فراریه الانم سر اون دعوام می‌کنه که کارمونو سخت کردی اگه اون کارارو نمی‌کردی که منم فرار کنم الان بابات اینقد مخالف من نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وابستگی چرا پسرا وابسته نمیشن فقد دخترا  پسرا ب اندازه جنس مخالفشون وابستگی ندارن حتی اگ خیلیم ...

آره با اینکه اونم دوسم داره ولی به اندازه من وابسته نیس درستشم همینه وابستگی آدمو داغون می‌کنه

2728
۱۸ سالمه ..‌ خونواده ها در جریان رابطمون هستن ولی نمیدونم چرا همیشه به این فک میکنم اگه ترکم کنه من ...

درست میشی فقط میدونم الان زمان مناسبی واسه ازدواجت نیست چون با عقلت تصمیم نمیگیری بهتره هر کاری کنی تا از وابستگیت کم شه

درست میشی فقط میدونم الان زمان مناسبی واسه ازدواجت نیست چون با عقلت تصمیم نمیگیری بهتره هر کاری کنی ...

حاضرم خوشبخت نباشم فقططططط با اون باشم میمیرم حسرت رسیدن بهش تو دلم باشه واسه رسیدن بهش حاضرم همه رو خط بزنم

حاضرم خوشبخت نباشم فقططططط با اون باشم میمیرم حسرت رسیدن بهش تو دلم باشه واسه رسیدن بهش حاضرم همه رو ...

ولی باهاش که باشی یعنی یه دوره ای با هم باشین حتی اگه واست عادی هم نشه دیگه در این حد پیگیر و کشته مردش نیستی😅

2740
من که نزدیک چهار ساله پس چی بگم عشقمم

بخاطر عاشقیم آبروم پیش بابام هم رفته میگه این دختر‌ چش شده؟ ولی بخدا دست خودم نیس عشق بی اندازم ..هر روز تو اذان صبح دو رکعت نماز میخونم به نیت اینکه خدا اونو ازم نگیره یه ثانیه نباشه دق میکنمممم

بخاطر عاشقیم آبروم پیش بابام هم رفته میگه این دختر‌ چش شده؟ ولی بخدا دست خودم نیس عشق بی اندازم ..هر ...

اخی عزیزم اگه عشق اونم نسبت به تو لنقد پاک و خوب باشه اگه خدا بخواد به هم میرسین خدا بد بنده هاشو نمیخاد پری جووون 

اگه پریسا باشی میکشمت چون هم هم سنمی هم هم اسم

اخی عزیزم اگه عشق اونم نسبت به تو لنقد پاک و خوب باشه اگه خدا بخواد به هم میرسین خدا بد بنده هاشو نم ...

مطمئنم حسمون برابره چون بزرگترین اشتباهارو کردم ولی حتی نتونس قهر کنه باهام بمیرم براش😚😚  خخ نه پریسا نیستم پریام