2733
2739
عنوان

با وجود بچه كوچيك ميشه پزشكي خوند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 114 پست
مادکتری داریم خیلی ازنظرفهم وشعور پائینه وهیچکس ازنظرعقلی قبولش نداره 😅چون بکل فقط اسم دکتری روبه ی ...

کس دیگه ای تو فامیل دوستا و دوستای اشناهاو.... نبود ردیف کنی؟! شعور شما ها به نطفتونه😂😂😂😂😂ادمیزاد قاعدتا شعورش اکتسابیه😅

اينهمه كسي رو قبول نداري خودت چي خوندي پروفسور؟ استانداردهاي شما عجيبه يه سري از رشته ها لزوما دكتر ...

من دکتری یه رشته مهندسی دارم. رتبه اول ورودی های خودم تو شریف بودم لیسانس و فوق لیسانس. دکتری هم بورس گرفتم و ایران هم نیستم. اینجا که مجازیه. هر کسی میتونه ادعا کنه هاروارد تدریس میکنه، منم برام مهم نیست باور شما. صرفا چون سوال پرسیدید جواب دادم. در ضمن کامنت من هدفش تحقیر شما نبود. فقط احساس کردم کاملا جو زده شدید راجع به پزشکی. از نظر من و با توجه به آدمهایی که دور ‌ پرم دیدم ادمهایی که اولویت اولشون درسه در زودترین حالت ممکن بعد از شروع دکتری بچه دار میشند در مورد رشته های غیر پزشکی، رشته پزشکی معمولا بعد از تخصص قبول شدن ( اگه نخواند به دکتر عمومی بودن اکتفا کنند). 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا خیلی اعتمادبنفس کاذب داره😅ایشون بایدتاییدکنن که کی وچطور وچه زمانی بایدبچه دارشیم😅 یادتون ب ...

نه عزیزم به توصیه حوزویان گرامی هر زن باید شیش هفت تا بچه بیاره که جمعیت زیاد بشه😅 زن برای زاییدنه! شما برو تو کار افزایش جمعیت😅

ازپياماش مشخصه مشكل داره فقط ميخواد ازهمه ايراد بگيره بهش توجه نكن انرژي منفيه

😂😂😂خیلی با حالید خداییش. الان من بیام بگم تو میتونی،  سال دیگه پزشکی شهید بهشتی قبول میشی؟!😅 خداییش اندازه سر سوزن به واقعیت ها کار داری؟!

2728
من دکتری یه رشته مهندسی دارم. رتبه اول ورودی های خودم تو شریف بودم لیسانس و فوق لیسانس. دکتری هم بور ...

خارج ازایران فقط تویه عتیقه روکم داشت خدارحم کنه که توباشی یه مهندس😂به روحیات بی اخلاقتم میخوره 

موندی رودستاشون گفتی چیکارکنم نکنم بخونم دیگ یه اعتمادبنفس کاذب میاره برام

توانگشت کوچیکه دوستان ماتواسترالیا وکانادا نیستی که ادرس بدم کفت میبره

مجازی صدای هرادعایی بالاست 

درکل یادت باشه خیلی پرادعانباشی هرکی باشی وهرادعایی داشته باشه اعتقادات پوچ خودت وتوحلق کسی فرونکن افتاد👇👇

کس دیگه ای تو فامیل دوستا و دوستای اشناهاو.... نبود ردیف کنی؟! شعور شما ها به نطفتونه😂😂😂😂😂ادمیز ...

براشمامعلومه اکتسابیه خارشی😅فهمیدیم بزورمیخواستی بگی من دکتری دارم اونم صدمن یه غاز که براما اندازه ی پشیزی ارزش نداره 😊

الان استيجري؟از٦صبح ميري تا كي؟

من شیرازم با بقیه شهرا فرق داره ترم 8 و 9 استیودنت ام ترم 10 و 11 اکسترن و ترم 12 و 13 و 14 اینترن 

بستگی داره الان به خاطر اوضاع کرونا خیلی کمتر میریم بخش اطفال که 50 روزه بود ما 27 روز رفتیم بقیه تعطیل بودیم روزای کشیک صبح تا ساعت 4 5 عصر میرم بقیه روزا نهایت یک تمومم ولی خب همه اینا به خاطر کروناس بعدا که نباشه دیگه تعطیلی خبری نیست و کشیک ها هم استیودنت ها تا 9 شب می‌مونن. اکسترن و اینترن که دیگه همین الان هم کشیک هاشون سر جاشه

2738
من دکتری یه رشته مهندسی دارم. رتبه اول ورودی های خودم تو شریف بودم لیسانس و فوق لیسانس. دکتری هم بور ...

براي زندگي همه نميشه يه نسخه پيچيد عزيزم

يكي ازدواج ميكنه با بچه ميره دانشگاه

يكي درسشو تموم ميكنه بعد بچه دارميشه

قانون كه نيست!!!اگه اينطور بود به كسي ك بچه داره اجازه ي كنكور و ادامه تحصيل نميدادن ميگفت نه حق كارداري نه تحصيل فقط برو بشين توخونه

بعدم تصميم من جوگيري نيست

من مدت هادرموردش فكركردم و هنوزم دارم تحقيق ميكنم كسي كه جوگير ميشه اينهمه وقت نميذاره با وسواس فكركنه

شما هم اگه واقعا دانشگاه شريف درس خونده بودي و الانم دكترا داشتي و بورسيه شده بودي انقد سرت خلوت نبود ك تو اين سايت باشي و نظر بدي

اينجا معمولا كسايي ميان ك وقت ازاد زيادي دارن 

2706