2737
2734
عنوان

با وجود بچه كوچيك ميشه پزشكي خوند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایییییییی این کاربر ایوا چقدرررر پیگیرته استاتر دوتا تاپیکت روترکوند

😂😂😂😂اصلا ای کیو بیداد میکنه😂😂😂😂ترکوندن تاپیک ده تا گزارش میخواد. یه نفر نمیتونه یه تاپیکو بترکونه مگه اینکه ده تا کاربری داشته باشه که یکم غیر معقوله😅

😂😂😂😂اصلا ای کیو بیداد میکنه😂😂😂😂ترکوندن تاپیک ده تا گزارش میخواد. یه نفر نمیتونه یه تاپیکو بت ...

آی کیو بالا منظورم حرفای مسخرت بود ک باعث میشه نی نی یار تاپیک روبترکونه،توهنوز توکف استارتری؟استارتر حق داره چقد بیکاری تو

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2728
آی کیو بالا منظورم حرفای مسخرت بود ک باعث میشه نی نی یار تاپیک روبترکونه،توهنوز توکف استارتری؟استارت ...

اصلا تو کف اش ام چه جور😂😂😂😂 انچنان شخصیت مهمیه که در سر دو راهی زندگی پزشکی رفتن و‌نرفتن گیر کرده (دعوتنامه براش اومده، داره فکر میکنه که بره یا نه!😅 ) ادم میتونه ذهنش درگیر نشه؟! نه میشه واقعا؟!😂😂😂

اصلا تو کف اش ام چه جور😂😂😂😂 انچنان شخصیت مهمیه که در سر دو راهی زندگی پزشکی رفتن و‌نرفتن گیر کرد ...

توچرا حرصش رو میخوری یکم برای زندگیت وقت بزاری بهتره رواخلاقت کارکن انقد درگیر مجازی شدن خوب نیس پیرمیشی،

کاربری دوم نامحسوس😂😂😂مگه مث توبیکارم بیست کاربری داشته باشم 

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2740
من دركت ميكنم چون منم مثل خودت عاشقشم اصلا همون به قول بقيه كثيف كارياش و خون و اينا از همه چي متفا ...

میفهمم چی میگید

من همش میگم کاش زبانمو قوی کرده بودم حداقل قبل از بچه

قوی هست اما نه برای پزشکی

منم موندم دلم نمیخاد بچم کمبود داشته باشه