2733
2739
عنوان

با وجود بچه كوچيك ميشه پزشكي خوند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 114 پست
باردارم دیپلم دارم و ب شدت ب پزشکی علاقه دارم همسرم میگه میتونی بخون حمایتت میکنم اما منم تمام فکر ...

دركت ميكنم

مسئوليت سنگينيه....هم مادرشدن،هم درس خوندن....ولي اگه شوهرت حمايت ميكنه نصف راه برات اسون ميشه من شوهرم حمايتم نميكنه و با تجربه قبلي كه دارم ميدونم تو شرايط سخت روحيمم ازبين ميبره

اگه شرايطشو داري بخون براي بچتم در اينده خيلي بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم لیسانس داریم تا لیسانس. لیسانس شنگول و نگول دانشگاه هپی اباد کتول میشه شیش تا گرفت، دو تا که ع ...

دانشگاه دولتی درس خوندن خانم

استادحوزه علمیه جزنوابغ هستن ومعلم ومدیرمدرسه ان

بشدت اهل کتاب وقرانن حافظ کل وجزو اساتیدبرتر تفاسیرقرانن 😊

دوس داشته بچه بیاره چراشمادهان به فحش وبی ادبی بازمیکنی.

کاش شماهم جای درست ودرمون درس میخوندی تاجای مسخره کردن احترام حالیت میکردن

عزیزم من خودم ترم هشتم الان اتفاقا بعد علوم پایه خیلی راحت تر میشه از لحاظ درس خوندن فقط بیمارستان ب ...

اصلا راحت نمیشه اتفاقا درسای علوم پایه خیلی اسون تر بودن الان همش باید هاریسون بخونی هر بخش یا کورسی برای فارماش یه عالمه دارو باید حفظ کنی دقیقا کجاش راحته؟؟؟

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
2728
به نظرت منم میتونم ادامه بدم بعد دوتا بچه تازه دارم به این فکرافتادم که درسمو ادامه بدم ⁦🤦🏻‍♀️⁩😓

راستش کسی نمیتونه به کسی بگه میتونه یا نه

فقط خودت میتونی ب ه خودت بگی که چرا افتادی تو این راه

اگه ندونی نمیتونی دووم بیاری

یا اگه چراییت غلط باشه به بیراهه میری

دركت ميكنم مسئوليت سنگينيه....هم مادرشدن،هم درس خوندن....ولي اگه شوهرت حمايت ميكنه نصف راه برات اسو ...

خیلی واقعا سخته

بعضی وقتا میگم بیخیال درس بشم بخاطره بچم اما میدونم تا آخر عمرم حسرت پزشکی باهامه 

انشالله ک بشه 

شما چی دوس داری؟؟من دندانپزشکی

خیلی واقعا سخته بعضی وقتا میگم بیخیال درس بشم بخاطره بچم اما میدونم تا آخر عمرم حسرت پزشکی باهامه&n ...

منم همين فكرو ميكنم

خيلي وقتا ميگم ولش كن مرض داري خودتو ميندازي تو دردسر؟ولي هروقت يه دكتر ميبينم دلم ميخواد جاي اون باشم....اسم مريضي مياذ دلم ميخواد بتونم بهش كمك كنم....حسرتيه كه هيچوقت از ذهنم پاك نشد.....

من پزشكي رو بيشتر دوست دارم ولي به دندونم بي علاقه نيستم

2740
اصلا راحت نمیشه اتفاقا درسای علوم پایه خیلی اسون تر بودن الان همش باید هاریسون بخونی هر بخش یا کورسی ...

من علوم پایه واقعا یه ماه و نیم امتحان میان ترم پایان ترم محکم میخوندم ولی خدایی فیزیوپات خیلی خوب بود یه هفته کلاس میرفتم هفته بعدی عادی هم درس میخوندم راحت می‌رسیدم الان هم سه ماهه بیمارستان میریم یخ امتحان زنان داشتیم یه اطفال که هر کدوم بعد حدود 50 روز بود کلی وقت خوندن داشتن من روزی یه ساعت کلا شاید میخوندم 

چندساله من ۲۹سالمه حس میکنم دیر شده پسر ۳ساله هم دارم

من٢٥سالمه

اصلا دير نيست

سن فقط يه عدده

اركجا ميدوني چي پيش مياذ در اينده؟شايد٩٠سال عمر كردي،...تا اون سالهاي دور ميخواي هميشه غصه بخوري؟

منم همين فكرو ميكنم خيلي وقتا ميگم ولش كن مرض داري خودتو ميندازي تو دردسر؟ولي هروقت يه دكتر ميبينم ...

دقیقا انگار دارید منو توصیف میکنید

اصلا کسی ک علاقه نداشته باشه مارو درک نمیکنه من ب هرکس میگم میگه اه کثیفه اعصاب خوردیه نگرانیه واقعا عاشق چیه پزشکی هستی؟😐اما متاسفانه منو درک نمیکنن ک چقدددد پزشکی رو دوس دارم

من٢٥سالمه اصلا دير نيست سن فقط يه عدده اركجا ميدوني چي پيش مياذ در اينده؟شايد٩٠سال عمر كردي،...تا ...

خیلی سخته خیلی و جالبه اصلا بازار کار قدیم  هم نداره 

ولی علاقه داشتن مهمترین شرطه و اراده پولادین 

2706