2737
2739
عنوان

با وجود بچه كوچيك ميشه پزشكي خوند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2291 بازدید | 114 پست
نه من دانشجوی فقه ومبانی حقوق وحوزه ولی فعلاحوزه میرم درکل پزشکی سنگین تره دروسش مطمعن باش میتونی

درساي شمام سخته

چطور ازپسش براومدي؟بچه هات اذيت نشدن؟

من واقعا پزشكي رو دوست دارم هيچ وقت نتونستم فراموشش كنم

اخي عزيزم حتما خيلي زياد علاقه داشته كه همه سختياشو به جون خريده الان تخصص نميخونه؟واسه بچه هاش مشك ...

نه بعد عمومی دیگه ادامه نداد. الان مطب داره و کار می کنه سال هاست. 

بچه هاش خوبن، از مادرشون خیلی راضین :)

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درساي شمام سخته چطور ازپسش براومدي؟بچه هات اذيت نشدن؟ من واقعا پزشكي رو دوست دارم هيچ وقت نتونستم ...

شب امتحانیم😅اره سخته ولی عاشقانه دوس دارم شب تاصبح بکوب میخوننم فقط درحدیکی دوساعت استراحت میکردم 

دومی روباردارم گلم یه پسر۲سال و۸ماه دارم 

2728
عزیزم اینجوری نیست خوندن وحشتناک نمیخواد که😅

واقعا خوندن وحشتناکی میخواد مخصوصا از بعد علوم پایه

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
2740
اتفاقا طرح که نسبت به اینترنی راحت تره، تازه متاهلم هستی جای نزدیک میندازنت

اخه چيزايي ك تو اينستا ديدم بد بود

همه شهرستاناي محروم و دور بودن

من نميتونم با بچه برم اونجاها اونموقه پسرم١٢،١٣ساله ميشه و مدرسه هم داره.....

باردارم دیپلم دارم و ب شدت ب پزشکی علاقه دارم

همسرم میگه میتونی بخون حمایتت میکنم

اما منم تمام فکرهای شمارو میکنم و میترسم راستش بعضی وقتا میگم کی ب بچه برسم کی ب درس؟؟

اما عاشق پزشکی هم هستم 

چه عالي نميدوني طرحش چي شد؟رفت شهرستان؟

خودشون شهرستان زندگی می کردن، اولش فرستادنش یه روستا نزدیک همون شهر که چند ماه رفت بعد به خاطر همسر و بچه انتقالی دادن رفت یه محل نسبتا فقیر نشین تو همون شهر خودشون. این مال اوایل دهه ی هفتاده البته. الان نمی دونم شرایط چطوره.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
بله من ازنوزادی بچم پیگیربودم وباخودم میبردم اصلاسخت نیست باتفاسیرشما واقعالذت بخش وشیرینه  دو ...

عزیزم لیسانس داریم تا لیسانس. لیسانس شنگول و نگول دانشگاه هپی اباد کتول میشه شیش تا گرفت، دو تا که عددی نیست😅 این دوست شما ظاهرا کلا فوکس اش رو تولید مثل بوده😅

بخدا انرژی منفی نمیدم، تو بخونی یا نخونی چیزی از من کم نمیشه ولی میگم بچت گناه داره مادر میخواد نه مادربزرگ ک میگی بذارمش پیش مادرشوهرم

کمترین سختی ک پزشکی داره قبولی کنکورشه، دیگه خودت برو تا تهشو

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
واقعا خوندن وحشتناکی میخواد مخصوصا از بعد علوم پایه

عزیزم من خودم ترم هشتم الان اتفاقا بعد علوم پایه خیلی راحت تر میشه از لحاظ درس خوندن فقط بیمارستان بهش اضافه میشه

2706