2733
2739

هستم... 

شروع کن... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا تآ تمام قصه حسه رفتن داری توکه کل عاشقانه هاتو از من داری

یارا نمیدانم چرا هر لحظه میخواهم تو را

شاید نگاه اولت شد علت این ماجرا

یارا مرا آغوش کن درد دلم را گوش کن... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

با اجازه تدریس ریاضی در تمام پایه ها بصورت مجازی و آنلاین
کلی تمرین حل میشه هم تمرینات کتاب بصورت خط به خط با توضیح هم تمرینات خارج از کتاب برای یادگیری بیشتر
ما رو به دوستاتون معرفی کنین😉پیج اینستا sarani.math

2738
چیزی پیدا نکردم:\

خودم ادامه می دم😁

نه به های است و نه هو،

نه به این است و نه او،

نه به جام است و سبو

نه مرادم نه مریدم ،

نه پیامم نه کلامم،

نه سلامم نه علیکم،

نه سپیدم نه سیاهم.

نه چنانم که تو گویی

خودم ادامه می دم😁 نه به های است و نه هو، نه به این است و نه او، نه به جام است و سبو نه مرادم نه ...

یار دل نداره 

همش سر ب سرم میزاره 

با اون نازو اداش و صدای پاش 

نمیدونه چی بر سرم میاره. 

نمیدونم درسته یا ن :\😂😂

یخ فروش جهنم~