2733
2739
عنوان

کی تونسته شوهر بداخلاقشو درست کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 58 پست
[QUOTE=166758959]پس مشکل اخلاق شماست هیییچ مردی زن غرغروووو ...آخه منو میسوزونه خیلی پرروعه سر واکسن ...

صبور نیستی زود جوش میاری

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرم...

یعنی همه میگن چطور شد که شوهر به اون بد اخلاقی عوض شده....البته هنوزم نسبت به مردای دیگه خیلی بداخلاقی ولی قبلا ها خیلیییییی بد تر بوده....

الان قلقش دست مادر شوهر افتاده

2731
تو اه حق داری ولی خب یه سری رفتارها ذاتی ظاهرا ایشون کمی مرد سالار ه

خخخیلی میگه من باید کار کنم شیر خشک بخرم دیگه تو خونه نمیتونم...منم عصبی شدم گفتم منم بچه داری میکنم دیگه نمیتونم ماشینمم بذارم زیر پای تو چون سه ساله ماشین من زیرپاشه 

2738
چرا دعواتون میشه باید ریشه یابی کرد

اون نفهمه منم حرص میخورم همش مامانم میگه سه ساله پیر شدی از همه توقع داره انگار بچه فقط واسه منه فقط سرکار میره فکر میکنه شاخ غولو شکونده

شما همونی هستی که شوهرت کوبوند رو ماشین ظرفشویی؟ 

بله خودشه

الهی،گاهی،نگاهی،خدایا خواسته دلم رو براورده کن مصلحتم توش قرار بده،یا فاطمه زهرا ،چادرت را بتکان روزی ما را برسان،خداجونم میدونم که تا عید زیر این امضامو امضا میکنی،و من دوباره و هزاره باره به الرحمن الراحمین بودنت اطمینان پیدا میکنم.

چرا همیشه ما خانوما باید کوتاه بیایم و تحمل کنیم ؟ چرا ی بارم ک شده مردا از یکی از اخلاقای بدشون دست نکشن و ما باید ساکت باشیم قانع باشیم کوتاه باشیم تا دو روز عین ادم زندگی کنیم 

یه زخمایی هستن ک ب جای اینکه پوست و باز کنن چشم و باز میکنن ....

من شوهرم بشدت اخلاقش خشک جدی منظبت ،کم میخندید ،دعوا هم کم وبیش داشتیم ولی شدیدددد ولی من تو دعوا یهو میگم اره بیا بزن قلدری میکنم میخنده هرهر یاکشتی میگیریم شکست میخوره ازخنده غش میکنه،ولی بطورکلی بهترینش اینه وقتی میبینی رو یچی حساسه جلوش انجام نده ،یا غذا پز اگه حساسه ،درروز زنگش بزن ،من به شوهرم میگم خوش اخلاق یا اقای اخلاق،میخنده ولی خب درکل بعضی  مردا پرخاشگرن تند چ میشه کرد باید کناربیای مثل ما البته مطمین باش درکنا این خوبیم زیاد داره

2706