2737
2734
عنوان

کی تونسته شوهر بداخلاقشو درست کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 58 پست
چرا همیشه ما خانوما باید کوتاه بیایم و تحمل کنیم ؟ چرا ی بارم ک شده مردا از یکی از اخلاقای بدشون دست ...

واقعا من فقط گفتم بچه واکسن زده یه کم صبور باشه حالا مامانمم اومد کمکم ولی این عین غریبه ها...

اون نفهمه منم حرص میخورم همش مامانم میگه سه ساله پیر شدی از همه توقع داره انگار بچه فقط واسه منه فقط ...

باید قلق اخلاقش بگیری دستت همونطوری باهاش رفتار کنی 

یعنی چی از همه توقع داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همیشه ما خانوما باید کوتاه بیایم و تحمل کنیم ؟ چرا ی بارم ک شده مردا از یکی از اخلاقای بدشون دست ...

خیلی کم پیدا میشه مردها کوتاه بیان

خانم ها به خاطررندگیشون کوتاه بیان و گذشت کنن 

اگر بخواهی بجنگی و لجبازی کنی اوضاع بدتر میشه

2731
باید قلق اخلاقش بگیری دستت همونطوری باهاش رفتار کنی  یعنی چی از همه توقع داره؟

مثلامیگه مامانت بیاد پیش بچه بمونه وقتی مریضه....یا اینکه ماشین مجردی منو بدون اینکه قدر بدونه هر روز میبره سرکار ...ولی یه خرج خونه میده همش میگه من خرج خونه میدم نمیتونم  دیگه تو خوته کمک کنم

مثلامیگه مامانت بیاد پیش بچه بمونه وقتی مریضه....یا اینکه ماشین مجردی منو بدون اینکه قدر بدونه هر رو ...

عزیزم حتما تایم کاریش زیاد 

بچه اگر مریض شد از مادرت بپرس چه کار کنی از بچه ات نگهداری کن تا خوب بشه

عزیزم حتما تایم کاریش زیاد  بچه اگر مریض شد از مادرت بپرس چه کار کنی از بچه ات نگهداری کن ت ...

همش میگه چی کم داری یخچالت پره....منم مجبور میشم بگم اگه کل جهازو ماشینو...مانداده بودیم همین یخچالم پر نمیتونستی بکنی بعد میگه منت میلاری

بچم کوچیکه وگرنه میرفتم 

نه عزیزم این چ کاریه زندگیتو سرچی خراب کنی کوتاه بیاید برید مشاورن بچت گناه داره سرچیر الکی دعوا میکنید اون عصبی پرخاشگر میشه البتهذمنم عصبیم ولی تهش رفتیم مردا مگه بخیالشونه سریع جاتو پرمیکنه خدا داده زن ودختر خونه خراب کن پس کوتاه بیا چیزای ارامبخش مثل بابونه ،..بخور موقع دعوا نفس عمیق بکش تودلت بگو سکوت کن سکوت کن  

2738
نه عزیزم این چ کاریه زندگیتو سرچی خراب کنی کوتاه بیاید برید مشاورن بچت گناه داره سرچیر الکی دعوا میک ...

۶ره بدبخت دخترم عربده میکشید دخترم پرخاشگر شده نمیدونید نفهمی طرف خیلی سخته

عزیزم اصل بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است!!! من همش به شوهرم میگم خدا از پدرشوهرم نگذره یه مرد غد و یه دنده و لجباز که شوهرمم به اون رفته کلا خودخواه و خودشیفته اینا درست بشو هم نیستن !!!