2733
2739
عنوان

عکس مبل

130 بازدید | 13 پست

خیلی وقته یه پیج فروش مبل زدم ولی زیاد فعالیت نکردم چند وقت پیش همسرم بهم گفت هرچی اینترنتی فروختی پولش واسه خودت بعد چند روز یه مشتری از شهرستان سفارش داد منم ذووووووق آااااااخ جووووون پولش واسه خودم

دیگه خودم رفتم واسه خرید پارچه و ونبال کارای رنگ و ... البته به سلیقه خود مشتریه

بیاین ببینید خوشگل شده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبل میسازی ینی😐

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2742

منم دنبال مبلم طرح هاتو بفرست

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2740