2737
2739
نه مگه  قراره هرکی پولداره پولشو ببخشه ؟؟؟اینطوری که میشه نظام کمونیستی هرکی به اندازه جیبش هزی ...

نظام لیبرالیستی هم یعنی خرد شدن استخوان فقرا زیر چرخ دنده های ثروتمندان و اغنیا...

من به حرف خدا معتقدم؛نه نظام کمونیستی

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فخر فروشی یه برداشت شخصی هست فیلمی که دراومده تبلیع اتاق ها و اون بیمارستان هست. من فیلمی ندیدم جای ...

منم معمولی ام و خدا راشکر هیچوقت آه و حسرت برای اینجور مسائل نکشیدم ولی میتونم حال کسایی که فشار اقتصادی روشون خیلی زیاد شده را درک کنم 

نظام لیبرالیستی هم یعنی خرد شدن استخوان فقرا زیر چرخ دنده های ثروتمندان و اغنیا... من به حرف خدا مع ...

زمان پیامبر خدام ادمایی بودن که در ثروت زندگی میکردن کنارش یه عده برده بودن در فقر مطلق

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
عزت ز قناعت است و خواری ز طمع ____با عزت خود بساز و خواری مطلب.  بچه رو باید عزتمند بار آورد ک ...

منم همینو میگم

میگم چرا بحای اینکه هی داشته های دیگران رو زیر سوال میبریم خودمون جوری نباشیم که بادیدن اونا احساس بدبختی نکنیم و به قول دوستان آه نکشیم.

زمان پیامبر خدام ادمایی بودن که در ثروت زندگی میکردن کنارش یه عده برده بودن در فقر مطلق

بله..اسلامم با ثروت مخالف نیست؛با اسراف و تفاخر و طمع ورزی و تک خوری مخالفه

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
عزت ز قناعت است و خواری ز طمع ____با عزت خود بساز و خواری مطلب.  بچه رو باید عزتمند بار آورد ک ...

فاطمه جون اين بيت و هميشه واسه خودتون تكرار كنيد تا فراموش نكنيد اما اينم بدونيد بچهاي دهه نود اين چيزا سرشون نميشه

هشتاديا اينقدر ياغي هستن چه برسه به دهه هاي بعد

ما دهه ٦٠-٥٠ قانع بوديم گلم

اينا بزرگ بشن چوب تو استين پدر و مادر ميكنن 

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
منم همینو میگم میگم چرا بحای اینکه هی داشته های دیگران رو زیر سوال میبریم خودمون جوری نباشیم که باد ...

چرا دیگران خودشونو جوری نکنن که مردم با دیدنشون دلاشون نشکنه و آه نکشن؟؟!

2740

خانم ها چرا با هم دعوا می کنید یکی داره خرج میکنه واقعا هم باید خرج کنه یکی هم‌نداره نه عموی من فقط سیسمونی نوه اش ۲۰۰ و خورده ای شد بعد معلومه که  دخترش بهترین بیمارستان هم میره واسه زایمان والا به نظرمن عادی هر کسی داره نوش جونش و کسی هم اجبار نمیشه کرد به دیگران کمک کنه🤷‍♀️

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
منم تعجب می کنم. من تو همچین اتاقی زایمان نکردم خودمم کمتر خوشبخت حس نمی کنم. اون لحظه که بچتو میدن ...

بله دقیقا. روان‌شناس‌ها میگن خوشبختی یه حالت درونی. یه احساس رضایت که از درون آدما نشات میگیره. منکر این نیستم که پول آسایش میاره و مخصوصا الان که خیلی دیگه مهم شده. نمیخوام شعار بدم ولی به نظرم آرامش چیزیه که با این چیزا نمیشه به دستش آوورد 

ای کاش جوان ها می‌دانستند و پیر ها می توانستند. امام علی(ع)
فاطمه جون اين بيت و هميشه واسه خودتون تكرار كنيد تا فراموش نكنيد اما اينم بدونيد بچهاي دهه نود اين چ ...

عزیزم منو ریپلای نکردید اما؛ بچه ها محصول تربیت پدران و مادرانشونن..وگرنه بچه ای که الان به دنیا میاد با بچه ای که دهه 60 به دنیا اومده؛ذات و فطرت مشترک داره

دیزاین اتاق. هزینه هر شب اقامت هتل. منوی باز عدای سفارشی هزینه اتاق عمل دستمزد مزشک فیلمبرداری و...

همش رو هم حساب کنی اینقدر تیس

چون کلا یه شب میمونه بیمارستان

❤️❤️
2706