2733
2739
اگه شما انقدر پول داشتی و بجای اینکه بری همچین بیمارستانی زایمان کنی اون پولو دادی به فقرا و رفتی تو ...

بیمارستان خصوصی رفتن مهم نیست و هیچ اشکالی هم نداره  اما خرجهایی اضافه مثل اون کار ها که کردن زیاده , مثلا چی رو میخواستن ثابت کنند  , اینکه خاص هستند , خونشون از بقیه زنها رنگینتره یا بچه باهوش تر و نابغه تر بدنیا آوردن
فقط حسرت رو به دل یک سری آدم که به نون شبشون محتاج هستند گذاشتند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید کمک هم میکنن حالا برا خودشون هم خرج میکنن

عزیزم کسی که اهل کمک باشه؛ اهل اسراف و تفاخر نیست..

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
هنوز که مجردم... واقعا درست میگی کمک به همنوع ؛ لیاقت میخواد...

عزیزم اینا برای رضای خدا اینکارو نکردن هدفشون رضایت خودشونه پول خودشونه  ادعایی هم ندارن اینطور خرجش میکنن اگه میگفت برای رضای خدا رفتم اینجا میتوانستی بگی کارت اشتباهه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
حساب ثروتمند بودن با فخرفروشی جداست  اینم تو این اوضاع وحشتناک اقتصادی فعلی  کسی که انسا ...

فخر فروشی یه برداشت شخصی هست

فیلمی که دراومده تبلیع اتاق ها و اون بیمارستان هست. من فیلمی ندیدم جایی مثلا یه خانم ازین فیلما گذاشته باشه و فخر فروشی کنه.

بعدم من میگم اونی که میبینه چرا باید آه بکشه 

یکم دلش و بزرگ کنه. من خودم هم خیلی معمولی هستم ولی هیچ وقت برای داشته های دیگران آه نکشیدم.

اه رو باید برن سر کسایی بکشن که دوست دارن مردم رو سرگرم نون شب شون کنن

اما من ي عقيده اي دارم تو اين كشور فقط بايد همونا بچه بيارن والا ادماي معمولي يا فقيرفقط جنايت كردن در حق ي بچه معصوم 

بچه بدنيا بياد ب خاطر دل پدر و مادر؟ بعد دل بچه چي ميشه ك تا گفت فلان چيز و ميخام مادرش بگه نداريم بگه فلان اسباب بازي و ميخوام باباش بگه ندارم

كلا به اين جمله پول نداريم بزرگ بشه

اگه بچتون و دوست داريد اما وضع مالي خوبي نداريد بزاريد اين عشق هميشه ابدي بمونه تو اين دنيا نياريدشون 

قرار نيست دنيا اگه واسه شما زيبا نبوده واسه اونا بهشت بااشه

اگه دوسش داري نيارش ب اين دنيا جنايت نكن

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
واقعآ یکی مث دوشتم حسرت ی لباسشویی اوتومات واسه جهازش تو دلشه یکی هم زایمان لاکچری هیییی خدااااا

😔😔😔

فاصله ی طبقاتی خیلی زیاد شده متاسفانه. 

اینم اضافه کنید که یه عده هم حسرت یه وعده غذای گرم دارن 

ای کاش جوان ها می‌دانستند و پیر ها می توانستند. امام علی(ع)
2740
اره مثلا اتاق شماره یکش گف ۵۰۰ تومنه اخرینش دیگه گف ۳۸۰۰ که از همه بهتر بود..اونقد گفتن گرونه فک کر ...

اره والا

الکی اینقدر شلوغش کردن

الان گوز بدی ۲ میلیون آب میخوره

❤️❤️
چرا ادم نباشن  چون من ازین پولا ندارم باید به خودم اجازه بدم انسانیت دیگران رو زیر سوال ببرم.& ...

خدا کم توصیه نکرده در این مورد 

جوری رفتار نکنیم که کسی که از نعمتی که ما نداریم محرومه دچار رنجش بشه 

حرفم من اینه الان اوضاع فعلی کشور خیلی خرابه حتی خیلی ها که قشر متوسط بودن دارن به زیر خط فقر میرسن

همینجوری فشار روحی به خاطر شرایط بد اقتصادی روی اکثریت جامعه هست خداوکیلی خدا را خوش میاد یه عده با نمایش زندگی لاکچریشون این فشار را بیشتر کنند؟!

اما من ي عقيده اي دارم تو اين كشور فقط بايد همونا بچه بيارن والا ادماي معمولي يا فقيرفقط جنايت كردن ...

پس  بنظر شما فقط پولدارها حق زندگی وزاد وولد دارن.بقیه هیچ؟!عجب

بیمارستان خصوصی رفتن مهم نیست و هیچ اشکالی هم نداره  اما خرجهایی اضافه مثل اون کار ها که کردن ز ...

خوب نیومدن که عمومی نمایش بدن یکی از کادر بیمارستان فیلمو منتشر کرده  برای اقوام هم طبقه خودشون این خرجا عادیه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
عزیزم اینا برای رضای خدا اینکارو نکردن هدفشون رضایت خودشونه پول خودشونه  ادعایی هم ندارن اینطور ...

مگه کسی برای رضایت خدا هم فخر فروشی و اسراف میکنه؟اینجور کارا نه اخلاقیه نه انسانی

کمترین کار ما توی زمانه ای که واقعا خیلی ها به نون شبشون محتاجن؛ اینه که اسراف نکنیم..اینه که اضافی مالمونو ببخشیم.. اصلا درکش سخت نیست..

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
2706