2733
2734
عنوان

شوهرم میگ تکراری شدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گفتم  گفت طبیعیه دیگ.

هروقت گفت توهم بگو طبیعیه.لابد میخاد اجازه بدی بره صیغه کنه☹️اینا چه حرفایی میزنه اخه

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜
2731

@نی_نی_یار_شب    منم چند بار گزارش زدم تاپیکای جنسی رو رسیدگی نمیکنید اصلا دوباره سایت شده تاپیکای مضخرف جنسی

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2738
جان?توهین نکن .منظورش اینه تحریک نمیشه خب دست خودش نیست .خودشم خوشحال نیست از این شرایط 

فک کنم کرم از خودتونه

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
بسه دیگه اههه😭😭 چخبر تونه باز شب شد شروع کردین.  @نی_نی_یار_شب   سایت خیلی خراااب ش ...

چه ايرادي داره بعضي ها حرف هايي رو كه به هيچكس نميتونن بگن رو بيان اينجا بگن تا بلكه سبك بشن؟!!

جان?توهین نکن .منظورش اینه تحریک نمیشه خب دست خودش نیست .خودشم خوشحال نیست از این شرایط 

عزیزم اتفاقا دست خودشه..کسی ک واقعا عاشق همسرش باشه هرروز اونو زیباتر از دیروز میبینه.من الان از همسرم پرسیدم گفت از ظاهر همسرش خوشش نمیاد لابد دیگه...نمیدونم این نظر یک مرد از جنس همسرتونه