2726
عنوان

شوهرم میگ تکراری شدی

1727 بازدید | 27 پست

دوازده ساله ازدواج کردیم هر چی لباس س کسی رنگ مو و...تنوع میدم دیگ به چشش نمیاد خیلی وقتام ساده ام بازم انگار نه انگار.میگ دیگ بدنت برام تکراریه .اصلا با بدنم تحریک نمیشه 😢خودم به زور تحریکش میکنم ولی خب بقیش اکی هست رابطه و....

توچرانمیگی توهم تکراری شدی

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐ببخشید ولی ممنوعه

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

بگو مگه اسباب بازیم دو روز بازی کردی دورم انداختی و دیگه تازگی ندارم برات؟؟؟

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
بسه دیگه اههه😭😭 چخبر تونه باز شب شد شروع کردین.  @نی_نی_یار_شب   سایت خیلی خراااب ش ...

چه بی اعصاببببب🙄🙄🙄🙄

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2706