2737
2734
عنوان

دونات

199 بازدید | 18 پست

آقاااا من هرچی دونات میپزم اصلا پف نمیکنه خمیر مایمم وقتی میریزم داخل شیر میزارم کنار تا چنددقیقه بعد عمل نمیاد یعنی خرابه خمیر مایه؟

چطور باید متوجع شم خمیر مایم خرابه یا سالمه؟

اره خرابه چون عمل نمیاد

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دونات فقط نفس پز❤

@nafasam1370 

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2738

اگه خمیر مایعت عمل نکنه یعنی پف نکنه خرابه  اگه داخل یخچال میزارید که کلا قید خمیر مایع رو بزن خمیر مایع نباید زیاد درش باز بمونه اول از ی نانوایی یکمی خمیر مایع بگیر چون اونا مدام استفاده دارن تازست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4246305/دونات-خودم-پز-عکس

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
خراب شک نکن یه قاشق خمیر مایه .یه قاشق شکر  با یک لیوان شیر ده دقیقه کف میکنه حسابی نکرد بندا ...

همه کارارو درس انجام میدم اما پف نمیکنه همش قاطی شیر که میشه فقط شیر تغییر رنگ میده  انگار شیر نخودی رنگ میریزی داخل مواد پف نداره  یک ربعم گذاشتم نشد

2706