2733
2739
عنوان

4ساله بابام انداختتم زندان😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 254402 بازدید | 1060 پست

اسی تورو قران بی عرضه نباش گرگ باش 

از چاله در اومدی افتادی تو چاه بی عرضه نباش لطفاااااااااااااااااااااااااااااااا جواب مادرشوهرتو.بده بزن تو دهنش با حرفات تیکه بنداز 

وای فشارم رف بالا وای مگه داریم مثل تو وای 

بی عرضه نباش 

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببین ازنظرمن دختربین۱۸تا۲۰ ازدواج کنه زوده زیر۱۸ عقل نداره ینی چی بیشتر از سنش میفهمه فکرمیکن ...

منم صددرصد مخالف این حرفم که میگن اندازه سی ساله ها میفهمه و مقصر صددرصد این قضیه ها خونواده و پدر استارتره که دخترش رو تبدیل کرده به یه موجود اضافی و تو سال 1320 دارن زندگی میکنن انگار

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
2728
منم صددرصد مخالف این حرفم که میگن اندازه سی ساله ها میفهمه و مقصر صددرصد این قضیه ها خونواده و پدر ا ...

دقیقا همچی به فرهنگ خانواده و محیط زندگی بستگی داره زودترین ازدواج خانوادمون۲۰ سالگی بود که اونم هنوز که هنوزه حرفش هست چون اون دختر دانشگاشو بخاطر اینکه شوهرش  دوس نداشت ادامه داد فک کن ۲ ترم مونده بود

اخه بعضیا چه فرهنگ غنی دارن بچرو توسن کم شوهر میدن ینی عقل ندارن واقعا.اکثراین دخترا اگه یکم خودشونو نگیرن درس نخونن چه در طول زندگی چه بعد طلاق یه جارو هم نمیدن دستشون باهاش کارکنن چون هنوز طرف سیکلم نداره خب چرا

بعد میگن سواد شعور نمیاره اتفاقا میاره این شعور و سواد اگه پدرمادر داشت میفهمیدچقد مفیده بچشم میفرستاد

بعضی خانواده ها عجیبن سالی یکی میزان ولی از بین ۵تا بچه سرهم رفته برای یکی نمیتونن درست وقت بزارن

دارم خداروشکر میکنم واکسن فلج اطفال و مدارس تادیپلم رایگانه وگرنه اینا فقط زحمت تولیدشو میکشیدن

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
واقعا کامنت‌های ‌ سراسر تحقیر و طعنه شما نشون میده طیف وسیعی از زنان این سرزمین فقط کاور عوض کردن و ...

ببخشید عزیزم ناراحت نشید ولی شما یکم لهنتون تند نیست آیا؟ 

اگه کمی نرم تر صحبت کنید و شما اسوه اخلاق باشی بهتر نیست؟ 

خداوند از پیامبرش خواست با همه ی مردم خوب وبد با نرمی صحبت کنه و شما هم بهتره ایشون رو اسوه قرار بدید

سلام دوستان عزیز

اسی سنش کم بود فقط16ساله بوده سن بلوغ وحساس یه عشق زودگذر براش بوده واونقدروابسته بوده که بعدازپس زده شدن ازطرف نامزداولش میخاسته عین خواهرش باشه مگه چکارکرده انسان جایزالخطاس خانوادش میتونستن با چندجلسه مشاوره ودکتر شرایط روحیشو ترمیم کنند نه اینکه هیزم زیراتیش باشند .

اسی میگی پدرت بهت اعتمادنداشته مگه توبادوست پسرت بدون اجازه ازدواج کردی خوبه خودش اجازه داده پس دلیل پدرت اینه چون یه بارجداشدی ترسیده 

اگه دفعه ی دوم جداشدی دیگه رودستشون میمونی

پول روبعنوان رشوه یا بقولی دم دهن شوهرتوبسته که باتوزندگی کنه روهمین حساب چندتیکه جهازم داده.ودلیل زندگی بامادرشوهرت فقط

پدرت میخاسته بدترین تنبیه روبرات درنظربگیره

تا اون اشتباه اولت که ازروی بچگی ونادونی وعشق زودگذر واومدن خواستگاربه انتخاب خودت وبردن آبروش واعصاب خوردی وننگ طلاق و عاشق شدنت که ازنظر پدرت بی حیایی بود وهرچی که فکرشوبکنی

روبازندگی بامادرشوهرش تاوان پس بدی.

بهترین کاراینه

شادباش تمام کاراتوانجام بده اصلا این قضیه که کلفتم بذار کنارهیچ کی ازکارکردن نمرده اتفاقا سرگرم میشی کمترفکرمیکنی

جلوهمسرت نهایت احترام روبا بدی تمام مادرشوهرت 

بگذازبه مادرشوهرت

جلو همسرت برای مادرش نشست وبرخاست کن 

قربون صدقش برو.جلوش میوه هرچی بگذار

فقط همسرت ببینه توخوبی میکنی

بعد اگه مادرش هم پرش کنه زنت بد اون باورنمی کنه

ازمحبت خارها گل میشود.چه بسا اون بنده خدامادرشوهرت خوب شه.به هرحال تومادری ازطرف پدری هم یه جوری تردشده ای فقط خداروداری بچه وشوهرت

پس تامیتونی براارامش خودت وبچت به شوهرت محبت کن.تاانشاا...به آرامش برسی

موفق باشی

2738
وای پ چته / باباش باشه  پدرمادرم اشتباه میکنن مقدس نیستن ک.......

عزیزم اسی گفته من گفتم این خواستگار قبول کنید پس انتخاب خودش بوده و بزرور شوهرش ندادن

وقتی سنش کم بوده نباید تصمیم به این مهمی میگرفته،،پس مقصر خودش 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
بابات؟؟؟ وقتی به زور ازدواج میکردی نگفتی بابام الان بابات کرده تو زندادن شما؟؟نه خودخواهی خودت بود

بیچاره باباها

اگه اینو مینداخت تو اتاق کتکش میزد میگفتن حیف اسم پدر

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
بیچاره باباها اگه اینو مینداخت تو اتاق کتکش میزد میگفتن حیف اسم پدر

دقیقا

من خودم این روزا گذروندم یکی خواستم بابام نزاشت، ،لجبازی هم نکردم الان فهمیدم بعد چند سال پدرم درست گفت و پسره برام ثابت شده که چه بیشعوره

منم سنم کم بود اما زور نکردم این خواستگار قبول کنید الانم  خوشبختم

اگرم پدرش نمیزاشت ازدواج کنه،میگفت به عشقم نرسیدم پدرم ادم بدیه،،

باید پای انتخابا بمومیم و بقیه مقصر نکنیم،،اگر پدرش به زور شوهرش داده بود منم میگففتم باباش مقصره ولی خودش خواسته

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
دوست دارم شما دوست نداری نخون دلیل نداره پخمگی و بی عرضگی ی نفر ما جواب بدیم خودش خواسته اینجوری ب ...

آروم باش. دنیا به دوست داشتن شما نیست. اینقدر نفرت ورزی، برای خودت بده.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
    آروم باش. دنیا به دوست داشتن شما نیست. اینقدر نفرت ورزی، برای خودت بده.

شپا ناراحتی من مشکلی ندارم و نظرم گفتم ولی انقدر پیگیری همش ریپ میکنی 

زندگی به دوست داشتن منه که باب دل منه،وگرنه منم مثل شما تو زندگیم مونده بودم

عزیزم اسی گفته من گفتم این خواستگار قبول کنید پس انتخاب خودش بوده و بزرور شوهرش ندادن وقتی سنش کم ب ...

من صفحه اول خوندم فقط 

رفتاای این پدر اصلا درست نبوده اصلااا  و تو این خونواده کاملا طبیعی دختر مهر و محبتشو از بیرون بگیره .....

اون پدر و مادر میتونستن با حرف با منطق با محبت منصرفش کنن 

بچه فقط به دنیا اوردنش که نیست مسولیم مقابلشون ......

من صفحه اول خوندم فقط  رفتاای این پدر اصلا درست نبوده اصلااا  و تو این خونواده کاملا طبیع ...

تو صفحه اول گفته ازدواجش انتخاب خودش بوده پس کسی مقصر نیست

کمبود مخبت و اینام چرته،،واقعا چرت چون محبت مادرش داشته

2706