2733
2734
عنوان

4ساله بابام انداختتم زندان😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 254416 بازدید | 1060 پست
خاک پاتیم ارادت ای ولا

مخلص  خو داره زجر میکشه بدبخت خودشو نجات نمیده مونده فقط فحش بخوره و کنیزی کنه بعد چسناله هاشو میاره واسه ما

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن من تو ذهنم بابامو مقصر میدونم .بنظرتون مقصره یا ن 

بچه ها بهم نخندینااااا

من دوزاریم خیلی کجه ....منتظر بودم تعریف کنه که چه طور باباش انداختش زندان ....داستان تموم شد گفتم چرا بقیه شو نگفت....

نگو منسورش خونه شوهر بوده...

خدایا چقدر من ساده ام اخه😭😭😭

من واقعا پدرت رو نمیفهمم پول داده خونه شده اسم داماد مادر شوهرم خدایی میکنه عزیزم پدرت خیلی غیر منطقیه دروازه خونه برا مادرشوهرت خریده  مادر شوهره هم داره با پولی که پدر عروسش داده زندگی خوبی میکنه هم سقف داره هم عروسش باعث سرگرمیشه   

کلی باشوهرمم دعوا کردم گفتم بخدا من میدونم نمیتونم بامامانت زندگی کنم یا جداشیم یا بیا چن سال بیشترن ...

با وجود خودسریت پدرت هم خونه برات خرید هم جهاز

کمی قدرشناس باش

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

اره بابات مقصره خیلیم مقصره ...خدا بهت صبر بده عزیزم تحمل کن ان شاالله خونتونو جدا میکنین 

خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏😘😘😘
2740

یه جاهایی آره یه جاهایی نه

نمیدونم حرفام چه تاثیری داره تنها اونچه که ازش برداشت کردم رو برات میگم

قدم اول اشتباه , از مردهای خونوادت بود که نتونستند تو اون سن به نوعی باهات ارتباط بگیرن

قدم دوم اشتباه خودت مبنی بر اصرار به ازدواج در سنی که هنوز زود بود برات و فکرت بچگونه بود

قدم سوم اینکه بعد از عقد به طرف التماس کردی کنارش باشی در صورتی اشتباه از اون بوده  نه تو و همین تو رو مقصر بهم خوردن عقد جلوه داد

قدم چهارم رفتار خونواده (داداشا و پدر) که فکر کردن به خاطر اینکه یه بار عقد کردی باید چشم بسته و تحت هر شرایطی زود ازدواج کنی و اینکه تقبل کردن پولی برای خرید خونه بدن با شرط اینکه مادر همسرت کنارتون باشه در صورتی که از اخلاقش خبر داشتن و به نوعی حمایتشون رو برداشتن

قدم بعدی همسرت که نمیتونه از همسر و بچه اش دفاع کنه در صورتیکه رفتار مادرش رو میبینه (همین طور مادرش که همچین رفتار زننده ای داره) و مثل یک تماشاچی نظاره میکنه سرآخر هم با تو بدرفتاری میکنه جای اینکه حق رو ببینه

توی این ماجرا خیلیا مقصر بودن ولی شل گرفتن پدرت باعث شده روی مادرشوهرت زیاد بشه و از طرفی بدونه هر رفتاری باهات داشته باشه قرار نیست از طرف خونواده خودت حمایت شی

سعی کن روی همسرت نفوذی پیدا کنی که بتونی حمایتش رو به دست بیاری 

بریدن پای خونوادت از خونت اشتباه بود

2706