2733
2734
عنوان

میخوام سوپ درس کنم بلد نیستم❤⭐❤⭐

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز چجوری درست میکنی

خیلی راحت

من با جو پرک درست میکنم.یکم میزارم خیس بخوره

پیاز رو رنده میکنم روی شعله کم تفت میدم در همین حین سیب زمینی و هویج رو رنده میکنم یکم خیلی کم حالت نگینی خورد میکنم که قشنگ بشه ما بقی رو رنده میکنم بعد از پیاز هویج و سیب زمینی رنده شده رو تفت میدم بعد آب میریزم و جو پرک و مرغ رو اضافه میکنم البته موقع تف دادن ادویه هم بزن.۲ساعت بت شعله کم میزارم بپزه چند دقیقه یه بار هم بزن که ته نگیره.بعد که مرغ پخت مثلا حدود ۱ ساعت درش میارم ونگینی یا پرپرش میکنم.میریزم داخل سوپ وقتی لاآب داد و خوب شد آخر سر ذرت پخته شده میریرم داخلش.یه قل که خورد خاموش میکنم سبزی سوپ رو آخر سر میریزم تا سبز و معطر بمونه یعنی نمیزارم با سوپ بپزه هم سبزی ها تازه معطر میمونن هم خوشمزه.در ضمن میتونی رب بزنی یا نزنی.میتونی خامه و شیر هم اضافه کنی البته دیگه نباید رب بزنی در این صورت

میتونی بجای ماکارونی سوپ از جو پرک یا خورده برنج هم استفاده کنی اما اگر برنج داری سه چهار قاشق بیشتر ...

راستی میتونی سیر هم بریزی اگر دوست داری اما بنظرم فلفل دلمه استفاده نکن

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
2728
پباز و خورد کن تفت بده بعد ربم تفت بده مرغ بریز هویج و سیب زمینی خورد کن اب بریز بزار بپزه وقتی پخت ...

برای سوپ که نباید چیزی تفت داد دیگ اسمس سوپ نیسن راهنمایی نکنید بهتره

جوپرک و سینه مرغ رو باهم بزار بپزه .وقتی کامل نپخته سیب زمینی و هویج رنده کن و قاطیش کن ‌.پیاز هم ریز خورد کن و سرخش کن و زردچوبه بزن و نمک و قاطیش کن ‌دیگه بزار بپزه .سینه مرغ پخت درش بیارو ریش ریش کن و قاطیش کن  .سبزی هم من دیر میریزیم مثلا ده ۱۵ دیقه قبله اینکه گاز رو خاموش کنم بهش اضافه می کنم .گاز رو خاموش کردم خامه صبحانه بهش اضافه کن و قاطیش کن قشنگ ‌.خییلی خوشمزس 

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش

برنجت قبل پخت با اب گرم یه دوساعت خیس کن،و اب قابلمه که کامل جوش اومد،برنج اب اضافیش خالی کن،وبریز تو قابلمه یه ده دیقه که جوش خورد یکی دوتا دونه برنج قابلمه رو بزار زیر دندونت اگه سفت بود باید باز بجوشه،اگه نرم بود ابکش کن

دلبندم نکنه تو همه مخلفات سوپ رو آبپز میکنی؟!!! دوستمون کامل توضیح ندادن ولی خورده گیری هم نداشت دستور پختشون 

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
2740
خیلی راحت من با جو پرک درست میکنم.یکم میزارم خیس بخوره پیاز رو رنده میکنم روی شعله کم تفت میدم در ...

مرسی عزیز شبی درست میکنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
نه دلبندم.ولی تفت هم نمیدیم رب هم نمیزنیم

منم تعجب کردم آخه این که خورش میشه دیگه سوپ نیست .سوپ روغن و رب نداره .برا همین اسمش سوپ هست

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.

من اینجوری درست میکنم اینجوری هم میپسندم .خوشمزه تره.اینجا هرکسی دوست داره میتونه راهنمایی کنه و دستور پخت خودشو بزاره شما خوشت نمیاد نخون پستمو.به همین راحتی

منم تعجب کردم آخه این که خورش میشه دیگه سوپ نیست .سوپ روغن و رب نداره .برا همین اسمش سوپ هست

تفت اندازه نصف ق روغن میریزم .نه اینکه مثل خورش .

فقط میخوام بوی خامی پیاز گرفته بشه.ربم همه میدونن خام بریزی تو غذا خوشمزه نیس و رنگ خوبی نداره.

هرکسی یه مدلی درست میکنه خب.

منم تعجب کردم اون دوست بداخلاقمون رب نمیزنه.چون ما همیشه میزنیم ولی مسخرش نکردم.هرکسی سلیقه ای داره.

امیدوارم مفید باشه

13 دستور پخت سوپ عالی و همه پسنتد را برای شما آماده کرده است که نه تنها به عنوان سوپ برای سرماخوردگی بلکه به عنوان پیش غذا در مراسمات و مهمانی ها می توان از آن ها بهره برد.

https://jahanbts.com/soup-for-colds/