2733
2739
عنوان

میخوام سوپ درس کنم بلد نیستم❤⭐❤⭐

233 بازدید | 29 پست

ظهر برنج درس کردم له له شد وارفت 

خورشتشم مرغ بود 

حالا چیکار کنم برا سوپ؟

لطفنی کامل بگین با جزییات 

ممنون❤

تاریخی ک کاربریمو ساختم 98/10/20 تاریخی ک فرهنگیان قبول شدم 99/8/9 به خودت باور داشته باش ♡☆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بگم بدترش میکنی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
2738

جو رو من نصف پیمونه برا ۲نفرمون از شب خیس میکنم..

صبح بلند میشم پیاز نگینی و هویج نگینی یا رنده و یه ذره فلفل دلمه ریز رو تو نصف قاشق روغن تفت میدم بعد زردچوبه میزنم بعدش مرغارو اضافه میکنم 

بعد جو رو میریزم

اب جوش میریزم و میزارم حسابی بپزه 

تو ظرف جدا رب رو تو روغن سرخ میکنم بعد وسطای پخت میزنم ب سوپ..نخود سبزم میریزم

اخرشم زرشک و جعفری ریز شده میریزم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
من همیشه سوپام خوشمزه میشه

عزیز چجوری درست میکنی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
مرغ دیگه 

ببین عزیزم مرغت رو تفت بده پیاز رو نگینی خورد کن بزار با مرغت طلایی بشه ، اگر نمیتونی پیازت خوب خورد کنی با رنده متوسط رنده کن ، بعد هویچ و سیب زمینی هرجور ک دوست داری(ترجیحا نه زیاد ریز نه زیاد درشت) بریز با مرغت تفت بخوره اگر داری یه مقدار جعفری هم بریز ، اگر دوست داری میتونی یکم عدس یا ماش هم بریزی البته بگم باید از قبل پخته باشه ک اونم مربوطه به اینکه شما میریزین یا نه ما ک میریزیم، در آخر رب میزنی و آب میریزی، آب هم نمیخواد زیاد بریزی ولی دیگه کمم نباشه هر بیس دقیقه هم برو بهش سر بزن موادت ک پخت در آخر ماکارونی سوپ بریز و بیس دقیقه بعد از اینکه ریختی خاموشش کن و آماده سرو هست ،. راستی میتونی قارچ هم اگر در دسترسته استفاده کنی 

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
ببین عزیزم مرغت رو تفت بده پیاز رو نگینی خورد کن بزار با مرغت طلایی بشه ، اگر نمیتونی پیازت خوب خورد ...

میتونی بجای ماکارونی سوپ از جو پرک یا خورده برنج هم استفاده کنی اما اگر برنج داری سه چهار قاشق بیشتر نریز و از اول بزار با موادت بپزه اگرم که جو پرک هست اون رو هم‌از اول به موادت اضافه کن ،نمک و فلفل و ادویه جات و اینا هم فراموش نکن

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 
2706