2733
2739
عنوان

مادر شوهر و بقیه خونواده شوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 41 پست

وقتی شوهرم سرکاره ماشینشو ورمیدارن میرن بیرون .ماشینای خودشون رو میزارن تو پارکینگ 

هم برادر شوهرام سوارش میشن هم پدرشوهرم 

خود شوهرمم خبر نداره 

بنزینشو تا ته خالی میکنن خرابش میکنن هر هفته باید ماشینشد ببره تعمیرگاه.شوهرمم سرکاره نصف روز.خبر نداره.از من پرسید من بهش گفتم 

مادر شوهرم تو چشم من نگاه میکنه به شوهرم دروغ میگه کسی با ماشینت جایی نرفته ...با اینکه من با چشم خودم دیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو چتونه و زهرمار مگه باید جواب به تو پس بدیم  بگو شوهر تو اینجوری بود به من ربطی نداره شوهرم ...

اصلا اجازه نمیده من شوهرمو سر عقل بیارم یا مشکلمون حل کنیم .سریع زیر زبون من میکشه بزووور .بعدم خودشو میزنه به مریضی و همش میگه آشتی کن و فلان .گیر میدهههه بزوووور بدون اینکه مشکلمون حل شه آشتی کنیم و تو دلم بمونه

2731
خب شما اولا چرا باید پیش اونا دعوا کنید تا صداتونو بشنوه ثانیا حتی اگه دشمن خونی هم هستین چرا توجمع ...

نامزدیم.مشکل بزرگمم اینه همیشه پیش همیم.هرچی من میگم نمیام گوش نمیگیره پشت در حیاطمون تکون نمیخوره تا برم .واسه همین باعث شده تو همچیمون دخالت کنن

خواهراش با طعنه باهام حرف میزنن.مخصوصا یکیش ازش متنفرم .میگه عروست ظرفاتو بشوره .عروست لباس بشوره به مادر شوهرم میگه .جلو خودمم میگه .جلو شوهرم میترسن بگن وقتی اون نیست میگن .منم آخر به شوهرم گفتم .باهاشون برخورد کرد .ولی شوهرم نمیزاره اذیتم کنن اگه بهش بگم عصبی میشه ازشون 

پشتمه

ولی من دوس ندارم زیاد شکایت کنم 

خیلی اذیتم میکنن چیزی نمیگم 

وقتیم میگن عروس باید کار کنه و فلان خودمو میزنم به نفهمی.کار نمیکنم .شوهرمم اجازه نداره خونشون کار کنم.اگه کار کنم دعواشون میکنه

2740
اصلا اجازه نمیده من شوهرمو سر عقل بیارم یا مشکلمون حل کنیم .سریع زیر زبون من میکشه بزووور .بعدم خودش ...

دقیقا مشکل یکی از اشناهامونه  مرد رو دعاخور کردن . الان با دوتا بچه طلاق گرفت 

خواهراش با طعنه باهام حرف میزنن.مخصوصا یکیش ازش متنفرم .میگه عروست ظرفاتو بشوره .عروست لباس بشوره به ...

مواظب باش الان عقدی شوهرت پشتته عروسی کردی خرشون از پل میگذره  داغونت میکنن حتی شوهرت میگه وظیفه خودته نه خواهرام  یکم جدی فکرکن

کلا با حرفاشون و کاراشون نیش داره 

ما نامزدیم بیشتر وقتا پیش شوهرمم به اسرار شوهرم 

اتاق داریم 

نیمی از وسایلام اونجاست 

یه خواهر زاده بی ادب داره میره دس به همچی میزنه همچی ورمیداره .دختره .۴ سالشه.خیلیییییی بی ادبه .مث گداها رفتار میکنن .از مادرش یاد گرفته.هیچکس هیچی بهش نمیگه .میاد تو اتاق جلو چشم خودم تو همچی میگرده دنبال یچیزی پیدا کنه بخوره.نکه اینکه گشنه باشه ها.۲۴ ساعت دهنش میجنبه .خیلیم خبرچینه 

حالم ازشون بهم میخوره

مواظب باش الان عقدی شوهرت پشتته عروسی کردی خرشون از پل میگذره  داغونت میکنن حتی شوهرت میگه وظیف ...

آره خودمم از همین میترسم 

ولی الان که خودش خیلی پشتمه .هرکی هرچی بگه بهم میپره بهشون .اگه بهش بگم هوامو داره

میگم اذیت میشم خونه شما.کاراشون حرفاشون اذیتم میکنع.میگه ول اونا کن تو میای پیش من چن وقت دیگه عروسی میکنیم تو هفته یکی دوبار میبینیشون ...

ولی بازم فردا دخالت میکنن 

من خونواده خودم تو هیچیییی دخالت نمیکنن از هیچی خبر ندارن .زورم میگیره خونواده اون دخالت کنن

آره خودمم از همین میترسم  ولی الان که خودش خیلی پشتمه .هرکی هرچی بگه بهم میپره بهشون .اگه بهش ...

چی بگم والا دیگه به هیچکی نمیشه اعتماد کرد، شوهرت شاید الان پشتت باشه بعدش که عروسی کردی دیگه تمام به هر چیزی واسه مادرش مجبورت کنه. چون تو رو ساده گیر اوردن میخوان تو سری خورت کنن. به هر حال میل با خودته 

2706