2737
2739
عنوان

مادر شوهر و بقیه خونواده شوهر😑

334 بازدید | 41 پست

مادر شوهرم تو همچیمون دخالت میکنه 

یکی دوساله عقدیم .وقتی دعوامون میشه میدونع شوهرم چیزی بهش نمیگه همش از من میپرسه چتونه سر چی دعواتون شده و فلان .زنگ میزنه پیام میده مجبورم میکنه بهش بگم .دوس ندارم اینجوری 

حتی خواهر شوهرامم قبلا پیام میدادن زنگ میزدن که چتونه 

چرا قهرین 

یعنی ما جرعت نداریم مشکل داشته باشیم از دست اینا 

وقتی دعوامون میشه همه باید بفهمن .اگه خودشونم نفهمن مادر شوهرم واسه دختراش تعریف میکنه که ما دعوامون شده و فلان...

هستین بقیشو بگم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میفهمن قهرید؟ 

شوهرت ک نمیگه، شما چرا میگید؟؟ اصلا مجبور شدم بگم توجیه نمیشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

من حتی دوس ندارم مادر خودمم چیزی بفهمه یا دخالت کنه.از دخالت شدیدا متنفرم 

هیچوقت نبوده چیزی به مامانم بگم 

ولی مادر شوهرم گیررر میده تا بهش نگم دس از سرم ورنمیداره.آخرشم طرفداری پسرشو میکنه که مرده و همه مردا همینجورن و شوهر منم همینجوره و کلی چرت و پرت دیگه

از کجا میفهمن قهرید؟  شوهرت ک نمیگه، شما چرا میگید؟؟ اصلا مجبور شدم بگم توجیه نمیشه

صدامون میشنوه بابا.تا صدامون در میاد میگه چتون بود .یا یگم بهم بی محلی میکنیم .نگا من میکنه میگه چتونه

2740
چرا جوری رفتار میکنید که متوجه میشن قهرید؟

تقصیر شوهرمه.صداشو میبره بالا .یا بعضی وقتا انقد ازش دلخورم محلش نمیدم.اونم خوب حواسشه.به من نگا میکنه میگه چتونه مشکلتون چیه باید به من بگی

صدامون میشنوه بابا.تا صدامون در میاد میگه چتون بود .یا یگم بهم بی محلی میکنیم .نگا من میکنه میگه چتو ...

مگه عقد نیستید؟ ینی توو خونه اونا دعوا میکنین ک صداتونو میشنون؟ دیگه اگه اینطوره و طوری دعوا می‌کنی ک میشنون صدارو و توو خونشونی ک ناخودآگاه میپرسن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
صدامون میشنوه بابا.تا صدامون در میاد میگه چتون بود .یا یگم بهم بی محلی میکنیم .نگا من میکنه میگه چتو ...

خب شما اولا چرا باید پیش اونا دعوا کنید تا صداتونو بشنوه

ثانیا حتی اگه دشمن خونی هم هستین چرا توجمع یه جور رفتار میکنین همه بفهمن؟

اگه هم نمیتونین زمانی که قهرین نرین خونشون

بگو چتونه و زهرمار مگه باید جواب به تو پس بدیم 

بگو شوهر تو اینجوری بود به من ربطی نداره شوهرمن باید احترام ادب حالیش باشه 

بگو یه چیزی بین خودمون بود حل شد و دیگه لطفا سوال جواب نکنید خوشم از دخالت نمیاد حد و حدودو مشخص کن

2706