2733
2734
عنوان

وزن گیری جنین دوقلو

4365 بازدید | 12 پست

سلام من ۳۱ هفته ام رفتم سونو جنین هام دونه ای یک کیلو بودن درد زایمانمم چند هفته است شروع شده . آمپول بتا هم زده ام. احتمالا یکی دوهفته دیگه زایمان کنم حالا چی بخورم وزنشون بیاد بالا. ویک نکته هم اینکه هنوز ویار دارم واصلا گوشت و چیزهای شیرین و... نمیتونم بخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهترین چیز کباب گوسفندی بود اونم نمیتونی بستنی اگه قند نداری بادوم هندی خامم عالیه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
2740
انشالله به زودی داشته باشی. دختر

اخی عزیزمممممم اسم انتخاب کردی؟ من عقدم ولی نمیدونی ک دلم برا بچه له له میزنه

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
حسنا و یسنا😍. منم ۶ سال عقد بودم

الهی. یا خدا 6سال عقد چرااااا؟نه من یک ساله عقدم ب امید خدا عید عروسیمونه ب خاطر کورونا عقب افتاد 

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍

سلام من دوقلو باردارم و هفته ۱۳ هستم هنوز جنسیتشون تشخیص ندادن ولی متاسفانه وزنم کم شده تو این شرایط چطوری میتونم وزن دوقلوهام بالا ببرم ممنون اگه جواب بدین؟

خدایا مواظبشون باش