2737
2739
عنوان

امروز تولد مرمریه

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اتفاقا منم از صبح تو فکرشم       با اینکه خیلی شناخت و دوستی زیادی نداریم در حد خ ...

انشاءالله همیشه خوشبخت باشی و همینطور مرمری

اما تو این اوضاع خراب اقتصادی بهتره خیلی به کادو فکر نکنیم ،نفس عمل مهمتره ...همین که همسرهامون به فکرمون باشند کافیه

2738
انشاءالله همیشه خوشبخت باشی و همینطور مرمری اما تو این اوضاع خراب اقتصادی بهتره خیلی به کادو فکر نک ...

اونکه آره ولی همون یه شاخه گل هم خودش کادو حساب میشه مهم اینه که بفهمی همسرت  حواسش بهت هست  

استارتر عزیزم و بقیه بچه  ی دنیا ممنونم ک ب یادم بودید خیلی خوشحالم کردید امروز😍😍😍😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
تولدت مبارک عزیزم سالم وخوشبخت کنار همسرو فرزندت صدوبیست ساله شی   @مرمری1372    

❤❤💚💛🧡💜

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
مر مری جان منم نمیشناسمت ولی تولدتو تبریک میگم از همین الان رو چرخ شانس غل بخوری 

مرسیی😍

2706