2737
2739
عنوان

همین الان چی فکرتونو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 154 پست
خودتو با ساعت خوابش تنظیم کن راحت از پسش برمیای 

روزا اصلااااااانمیخوابه فوقش ۱ساعت شباهم من اینقد خستم که توان درس ندارم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
همین الان دخترم روپامه می خوابونمش و پسرم که کلاس اولیه کلی درس داره و نمی تونم بهش برسم عذاب وجدان ...

گل دخترت که خوابید ناهاره پسرتو بده و باهاش درساشو اروم کار کن واسه خودتم مشغله فکری درست نکن گاهی وقتا از کاه کوه میسازیم

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر دخترم  که خوب شد گول پسرا رو نخورد و اومد سمت خودم  فکر اینکه اون پسره بیشعور تاوان کا ...

خداروشکر خب بخیر رفع شده دگ ذهنتو آلوده نکن و بیخیال قبل و رابطتو با دخترت محکمتر کن

2728
مجردم دکتر بهم روکین داد خوردم تا ی هفته حالت تهوع داشتم کلا کارم ب بیمارستان کشید  بعد رفتم ...

Ld رو بخوری خونریزی قطع میشه ربطی ب زن و دختر نداره ولی نباید عادت کنی

بجای قهر و بحث باهاش مهربون و منطقی حرف بزن مردها مثل بچه میمونن مرغ محبتن

فعلا منطقی حرف زدنم نمیاد اعصابم داغونه😂چ جوری باهاش منطقی حرف بزنم؟ بگم وقتی میریم اونجا تو عوض میشی و یه آدم دیگه میشی ومن نمیتونم با همچین آدمی زندگی کنم؟ اصلا حرف منو قبول نداره میگه من همه جا همینجوریم🤕🥺💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2740
مرسی عزیز دلم که جواب دادی ولی من اتفاقای بدی رو پشت سر گذاشتم روح و روانم نابود شده 

منم اتفاقای بدی رو پشت سر گذاشتم جوری که از20 سالگیم تحت درمان روانپزشکم خیلی رنج کشیدم و... اما الان فهمیدم زندگی یعنی اینکه بچه پر رو بودن و خوشحال بودن از هر شادی کوچیک

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
گل دخترت که خوابید ناهاره پسرتو بده و باهاش درساشو اروم کار کن واسه خودتم مشغله فکری درست نکن گاهی و ...

مرسی گلم یکم آروم شدم اخه یه پسر دیگه هم دارم اصلا وقت کم میارم مرسی😚😶😶😶😶

کاربر جدید نیستم 
2706