2733
2739
عنوان

همین الان چی فکرتونو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 154 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم اتفاقای بدی رو پشت سر گذاشتم جوری که از20 سالگیم تحت درمان روانپزشکم خیلی رنج کشیدم و... اما الا ...

خوشبحالت من که چندتا روانشناس عوض کردم ولی هیچکدوم دردی ازم دوا نکردن ، متاهلی یا مجرد ؟

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

به اینکه من حسود نبودم چرا انقد روحیم حساس شده دل نازک شدم چرا به اینکه مامانم گفت داره واسه دختر خالم ترشی و شور درس میکنه حسودیم شد نمیدونم از دیشب خیلی فکرم مشغول کاش شوهرم نبود خودکشی میکردم 

وااای چقد حسمون شبیه همه من حالا استرسم دارم اه تا اخر اینماه باید صبرکنم اه😖😖😖

اولین اقدامته؟؟؟ 

من نمیدونستم چجوریه🙄 ینی بعد تخمک گذاری فهمیدم باید روز تخمک گذاری اقدام کرد 

ولی همچنان حس میکنم حاملم😂😁

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
به این فکر میکنم که چه بد بختم‌که نمیتونم درد دلم به کسی بگم بگم مشکل دارم باردار نمیشم شاید نشم .پن ...

الهی عزیزم..درک میکنم ولی تو خدارو داری با خدا درددل کن

اینم بدون هیچوقت غیرممکن وجود نداره

باردار نمیشم و شاید نشم وجود نداره

حتما میشی چرا الکی ناامید میشی

مگ میشه خدا تورو نبینه؟؟؟؟؟لابد حکمت اینه ک الان نشی

مثبت نگر باش

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤
2738
اولین اقدامته؟؟؟  من نمیدونستم چجوریه🙄 ینی بعد تخمک گذاری فهمیدم باید روز تخمک گذاری اقدام کر ...

اره اولین اقداممه 

والا منم نمیدونستمو نمیدونم😂😂😂

فقط میدونم اقدام کردم برا بارداری اصن نمیدونم روز تخمک گذاری کیه😂😂😂😂

الهی عزیزم..درک میکنم ولی تو خدارو داری با خدا درددل کن اینم بدون هیچوقت غیرممکن وجود نداره باردار ...

اره عزیزم ولی دلم گرفته دوست دارم گوشی رو بردارم به مامانم بگم چ اشوبی تو دلمه اما نمیتونم

اره اولین اقداممه  والا منم نمیدونستمو نمیدونم😂😂😂 فقط میدونم اقدام کردم برا بارداری اصن نم ...

😂😂😂😂 عب ندارع یاد میگیریم کم کم

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2706