2733
2734
عنوان

چکار کنم موهام بلند بشه زودتررر

148 بازدید | 15 پست

الان موهام تا سر شونه هامه .دلم میخاد تا گودی کمرم بلند بشه ولی اگه طبق استاندار رشد در نظر بگیریم در سال ۱۲ سانت رشد مو داریم .میشه کاری کرد ک رشد بیشتر بشه؟

آی ام  مو بلند😁😝

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره 

برنجو چند ساعت خیس کن بعد آبکش کن ابشو بریز تو یه اسپری بزار یه شبانه روز بمونه بعد اسپری کن روموهات 

بعدم برو حمام بشور

هفته ای دوبار انجام بده 

سعی کن روز قبل درست کنی که تاثیرش بیشتر باشه

کلی رشدش بیشتر میشه 

آره  برنجو چند ساعت خیس کن بعد آبکش کن ابشو بریز تو یه اسپری بزار یه شبانه روز بمونه بعد اسپری ...

مرسی حتما  درست میکنم ..البته قبلا مامانم درست میکرد منتهی برنجو میجوشوند بدون نمک بعد اون ابو استفاده میکرد

2740
آره  برنجو چند ساعت خیس کن بعد آبکش کن ابشو بریز تو یه اسپری بزار یه شبانه روز بمونه بعد اسپری ...

اول برنجو بشوریم بعد خیس کنیم وبزاریم رو مو؟‌

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
اول برنجو بشوریم بعد خیس کنیم وبزاریم رو مو؟‌

آره برنجو نشورین هم مشکلی نداره. برنج تمیز باشه لازم نیست بشورین.. دوساعت خیسش کنید بعد آبشو بزارید چند ساعت بمونه و روز بعد استفاده کنید 

اینجوری تمام خاصیتش میمونه 

آره برنجو نشورین هم مشکلی نداره. برنج تمیز باشه لازم نیست بشورین.. دوساعت خیسش کنید بعد آبشو بزارید ...

ببخشید ی سوال دیگه برنج سفید بهتره یا قهوه ای.؟؟ اخه من خودم کلا برنج قهوه ای میخورم چون ویتامیناش بیشتره حالا موندم اب برنج از برنج سفید درست کنم یا قهوه ای

2706