2737
2739
عنوان

فرداهمه چی تموم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 140 پست
هیچی فقط صدتومن دارم اونم هفتادهشتادتومنش میره برای رهن چون مهلت خونه دوماه دیگه تمومه

حیف!!!خدابزرگه

مهریه نگرفتی؟؟؟وضع اقتصادی الان خیلی داغون بدون منبع درامد نمیشه زندگی کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله هست مردخوبی بود و واقعادوستم داشت ولی الان هرچی بیشتر ازطلاق نگرفتن میگم اون بیشتراصرارمیکنه ومن ...

خوب پس خودت رو کوچیک نکن. خودت رود نشکن که بعدش تصویری که از خودت پیش خودت میبینی دیگه تعریفی نداره. روح زندگی رو از خودت بیرون نکش. قوی باش به خدا توکل کن و به خودت یه زندگی جدید هدیه بده 

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .
خوب پس خودت رو کوچیک نکن. خودت رود نشکن که بعدش تصویری که از خودت پیش خودت میبینی دیگه تعریفی نداره. ...

کردم بخدا ازدیروز پیامهایی بهش دادم که کنارمیام ولی فهمیدم اشتباه کردم کاش نمیکردم برگشته میگه تلاش چی میکنی همه چیزبین من وتو تموم شده

2738
کردم بخدا ازدیروز پیامهایی بهش دادم که کنارمیام ولی فهمیدم اشتباه کردم کاش نمیکردم برگشته میگه تلاش ...

پس ول اش کن بزار بره. 

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .
پس ول اش کن بزار بره. 

همش میگم اخه چرا من اینقدر داغونم اون انگارداره یه وسیله میفروشه زندگیش رو داره ازدست میده زن بچه خونه زندگی ولی براش مهم نیست به اون صورت 

حس میکنم یه تیکه ازبدنم رومیخوان باچاقوببرن وازم جداکنن 

الهی بمیرم برات واقعا حس بدیه ولی تو تلاشت و کردی برای حفظ زندگیت اون لیاقت نداشته 

دیگه ولش کن بزار بره خودت و آزارنده

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
همش میگم اخه چرا من اینقدر داغونم اون انگارداره یه وسیله میفروشه زندگیش رو داره ازدست میده زن بچه خو ...

خوب نباشه. الان تو باید به خودت فکر کنی و زندگی ات رو درست کنی. مامان من همین فکرهارو کرد که همه زندگی اش رفت تو هوا. هم من سختی کشیدم هم خودش تا الانم داره میکشه. تو خونه و خونه وادش نمیدونی چطور میدیدنش حیف شد همه چیش 

2706