2737
2739
عنوان

سرگرمی گل و گیاهی در روزهای قرنطینه 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 52 پست
😍😍منم  خونم شده مث جنگل انقد ک گلو گیاه پرورش دادم

انقدرررررر دوست دارم گل و گیاه انگار سیر شدن ندارم از گل 

راستی ی سوال من میتونم هسته های لیمو ترشو ک بمرور استفاده میکنم جم کنم رو بشقاب خشک شه بعد وقتی میخام بکارم خیسش کنم؟خراب نمیشه یا نه حتما باید همین ک از میوه اش جدا کردم بندازم تو اب؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه خانمش گفته مرحله به مرحله ی رشدوعکس بگیرین    

همه مراحلش رو دارم. منم برای پسرم کاشتم   

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731
سیبارو هنوز نکاشتم نههههع با شوهرم برنامه چیدیم ببریم پشت بوم😂خرمالو هارو کاشتم فکر اقتصادیه دیگه ی ...

منم خیلی دوست دارم باغ بخریم اما انقدرررررر بیخودی همه چیو گرون کردن که 

بالکن هم دارین؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
من چندتانخودولوبیاکاشتم واسه علوم دخترم درنیومد، اصلاکاشتن به دستم نمیاد    

بلد نیستی حتما خیس میکردی بعد لایه دستمال میزاشتی جوانه میزد بعد میکاشتی

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738
تو چه خاکی میکاری یا فصلشونو میدونی؟ اخه من هرچی بکارم درنمیاد هرچیم بخرم خشک میشه

تو اینترنت بزن 

هر چی نحوه کاشتش با اون یکی فرق داره

حتی خود گردو کاشت خواهرم اما برگ داد و سبز شد

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
😂😂😂😂 من چرا تاحالا نکاشتم🤔🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ از قبل گلدون داشتم  دیگه نکاشتم

ن من قلمه میزنمشون تکثیر میکنم

خوشم میاد ازینکارا 😍😍

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

منم هسته گلابی وهلو کاشتم چند ماهه ولی خبری از رشد وجوانه نیست🙁 ...من مستقیم کاشتم تو خاک بدون اینکه خیسش کنم.فکر کنم دیگه سبز نشه

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
منم دونه نارنج کاشتم الان بزرگه.

اره سبزه ی نارنج خیلی خوشگل میشه

منم هسته گلابی وهلو کاشتم چند ماهه ولی خبری از رشد وجوانه نیست🙁 ...من مستقیم کاشتم تو خاک بدون اینک ...

سبز میشه تا اردیبهشت صبر کن خیس نکردی دیر سبز میشه بزارش تو نور داگم هم اب بده خاکش اصلا خشک نشه

انقدرررررر دوست دارم گل و گیاه انگار سیر شدن ندارم از گل  راستی ی سوال من میتونم هسته های لیمو ...

باید بندازی اول نم بخوره یا داخل دستمال کن هی خیسش کن 

خشک بشه فک کنم دیگ سبز نشه چون امتحان نکردم اونجوری

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
2706