2737
2739
عنوان

سرگرمی گل و گیاهی در روزهای قرنطینه 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 52 پست
😂😂😂😂تازه ترکیه ای یاد گرفتم 😂😂😂😂😂🤭

من خودم ترکم ولی ترکیه رو هیچ نمیفهمم😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
نه بابا الکی گفته بخدا هروقت سایت درست شد عکس میزارم تگت میکنم نزدیک ب صد و خورده ای گلدون جمع کردم ...

نور خونه ات کمه ؟ من خونه ام تابستون آفتاب داره ولی زمستونها دریغ از یه پرتو نور خورشید . گلهام همیشه زمستونها خراب میشن . الان چند تایی رو آوردم تو اداره . ( دفتر کارم نورگیره )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاین پرژکتور ها هست خیلی پرنوره یه دونه از اونا زدم بجای لامپ تو سقف بعد سه تا لامپ هم پرنور ولی رن ...

باشه مرسی

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
من خودم ترکم ولی ترکیه رو هیچ نمیفهمم😂

منم ترکم 😍😍ولی بلد نبودم یاد میگیرم ساچمالاما یعنی چرت نگو مزخرف نگو😂😂😂😂 ما ترکا مثلا میگیم ادام درسین ولی ترکیه میگه ادام دسن یه معنی دیگه میگه انگار فحش نمیده حرف معمولیه

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
2728
منم ترکم 😍😍ولی بلد نبودم یاد میگیرم ساچمالاما یعنی چرت نگو مزخرف نگو😂😂😂😂 ما ترکا مثلا میگیم اد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂خدایا فقط شوهرت 

جالبه امروز ب شوهرم میگم 😂ولی شیر نریز دختر عمه ام ریخت میگفت ی بوی گندی گرفته بود خونه بیا و ببین برا اونیی ک حالت درختی دارن مث بنجامین و فیکوس در حد ی قاشق غذاخوری

😂😂😂😂😂😂😂😂😂خدایا فقط شوهرت  جالبه امروز ب شوهرم میگم 😂ولی شیر نریز دختر عمه ام ریخت می ...

اها مرسی گفتم بپرسم ببینم کسی میدونه .😂😂😂😂😂😂😂مزخرف نگو ها واسه ما بده ولی اونا زیاد بد نیس 😂😂😂😂حرف معمولیه😂😂 سن انسان دیرسن😂😂😂😂😂😂😂

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
لامپ معمولی؟؟اگه بشه من حتما درست میکنم

یه روش عالی بهت بگم برای رشد سریع گلهات چندتا میخ زنگ زده بریز داخل بطری و پره آب کن بزار دو روز بمونه بعد بده به گلهات به جای آب من امتحان کردم واقعا معجزه کرده مخصوصا پتوس و کاکتوسام و بنفشه 

خدایاشکرت که همیشه حواست بهم هست❤❤❤
یه روش عالی بهت بگم برای رشد سریع گلهات چندتا میخ زنگ زده بریز داخل بطری و پره آب کن بزار دو روز بمو ...

قربونت باشه حتما

2738