2733
2739
عنوان

باردارم ولی حالت تهوع ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2007 بازدید | 64 پست
عجب😜ولی بارداری پرخطردارم پراه اکلامپسی بودم سربارداری اول دعاکن بسلامت بگذره دومی

انشالله عزیزجان 

نگران نباش 

من ک کلی حالت تهوع دارم هیچی نمیخورم 

ینی به عبارتی پدرم در اومده تا حالا😑🤦‍♀️

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه واسه دخترم نه پسرم هیچکدوم ویار نداشتم 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
منم ندارم خداروشکر 🙏 شماهم برو خداروشکر کن حالت تهوع نداری😉

چند روز بعد از موعود بی بی گذاشتی ؟و روز چندم

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
2728
انشالله عزیزجان  نگران نباش  من ک کلی حالت تهوع دارم هیچی نمیخورم  ینی به عبارتی پ ...

وایی خیلی سخته الهی زودتموم شه ویارات خودت ونی نی جونت سالم باشید وبسلامت دنیابیاد

ولی نون خشک یابیسکوییت بشدت اثرگذاره

2740
اخه زده دخترزیر یه سال توپروفت۷۲۷۴

دوتا پسر داشتم پارسال ناخواسته باردار شدم الان یه دخترم دارم . اسم پروفایل منو ببین مارال رو خدا داد.منظورم هردو پسر بودن ولی حالتهای بارداریم فرق می کرد  تو دخترم هم مثل پسردومم بودم دخترم پیشم بود اول نتونستم بنویسم .برای من هم پسر اولم پر خطر بود ولی حالا تهوع نداشتم

کاربر جدید نیستم 
دوتا پسر داشتم پارسال ناخواسته باردار شدم الان یه دخترم دارم . اسم پروفایل منو ببین مارال رو خدا داد ...

ای جونم چه هدیه ای خدابهت داده😍😘خداحفظشون  کنه خداجون نمیخواست بی دخترباشی اخه عشقه

چند روز بعد از موعود بی بی گذاشتی ؟و روز چندم

پری هام نامنظم بود دوفاستون میخوردم 14 روز بعد موعدم زدم مثبت شد 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃
2706