2737
2734
عنوان

باردارم ولی حالت تهوع ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 64 پست
من دکترم گفت این ماه 12 14 16 18 اقدام کنم. 4 آذر اولین روز پریودیم بود. بخوای فقط روز تخمک گذاری اق ...

نه من  به دکتر چیزی نگفتم فقط گفتم اقدام کردم نشد گفت ماه بعد اقدام کن تو روز تخمک گذاری 

منم تقویم صورتی دانلود کردم اطلاعات رو وارد کردم بعد خودش میگفت کی احتمالش کمه و زیاده بعد روز تخمک گذاری رو میگه چه روزی هستش من 4 بار اقدام کردم 2 شب درمیون یعنی روزای قبل تخمک گذاری و روز تخمک گذاری اقدام کردم 

دیگه سونو نرفتم تا فهمیدم باردارم

شما هم میخوای دانلود کن برنامشو طبق اون اقدام کن گیج نشی

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃
من اقدام اول سر سری گرفتم کاری نکردم یعنی ی بار اقدام کردم اونم تو دوره تخمک گذاری نبود  بعد ا ...

ممنون ازت بابت معرفی این دوتا برنامه نصبشون کردم. راستش من برنامه یک زن رو نصب کرده بودم ولی راضی نبودم ازش 

خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه من  به دکتر چیزی نگفتم فقط گفتم اقدام کردم نشد گفت ماه بعد اقدام کن تو روز تخمک گذاری  ...

اتفاقا نصب کردم 17 میگ روز تخمک گذاری. از 12 تا 20 زده باروری. اگ بخوام طبق روش تو برم تو چ روزایی رفتی

خدایا شکرت
اتفاقا نصب کردم 17 میگ روز تخمک گذاری. از 12 تا 20 زده باروری. اگ بخوام طبق روش تو برم تو چ روزایی ر ...

برنامه خوبیه من فکر کنم راحت تر از کیت باشه که ادم هعی بخواد بخره و بزنه ی روز پر رنگ باش یا کمرنگ ادم به شک بیفته 

خب ببین روز تخمک گذاری باید اقدام داشته باشی خودت حساب کن یک شب درمیون یا دوشب درمیون رو 

یعنی  12 و 14 و 16 و 17 یا همون 18 اقدام کنی  ان شالله باردار میشی چون اسپرم تا چند روز زنده هستش تو تخمک گذاری باعث باروری میشه 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ ❤️🍃
2731
وایی خیلی سخته الهی زودتموم شه ویارات خودت ونی نی جونت سالم باشید وبسلامت دنیابیاد ولی نون خشک یابی ...

مرسی عزیزدلم 

انشاءالله نینیه شمام به سلامتی بدنیا بیاد گلم

جونم بالا میاد یه تیکه کوچولو بیسکویت حتا بخورم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿