2410
2553
عنوان

باردارم ولی حالت تهوع ندارم

1952 بازدید | 64 پست

۹هفتمه شماهم اینطوربودین؟

ربط داره به جنسیت ؟

چون سرپسرمم حالت تهوع داشتم ولی گلاب بروتون بالانمیاوردم وازبوی همسرم وموادشوینده بشدت بیزاربودم ولی الان نه زیاد

یکی از بنده های برگزیده خدایی🤣🤣🤣🤣

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چند روز بعد از موعود فهمیدی بارداری؟؟

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
2714

بارداریتم مثل نام کاربریت نامحسوس😂😂😂

منم سر پسرم دو هفته صبحا یکم حالم بد میشد و تهوع داشتم. 

سر دخترم تهوع نداشتم ولی از بوی خونمون فقط هم یک قسمت حالم بد میشد از گردن مرغ هم بیزار بودم میدیدم عق میزدم😂😂😂😂

نور خواهی مستعد نور شو.... 

ویار ارتباطی به جنسیت نداره گلم، مربوط به مواد معدنی و ویتامینهای بدنه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706