2737
2734
عنوان

پولِ طلا های من

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارته با خودمه از دم باجه میشع انتقال بدم پول رو

نه نمیشه سقف واریز دارن باجه ها،بانک رفتی همراه بانک واس ام اس بانکشم بگو برات فعال کنن ،همون بده شوهرت که خودش برات بریزه اس ام اسشم میاد برات .

2742
اسی چندسالتع؟؟؟!!!!مگه سواد نداری چرا خودتو محتاج شوهر‌میکنی اخه‌‌مگه بانک رفتن هم بلدی میخواد!در ضم ...

۲۱ ساامه بابا بلدم بخدا یبار بازم کردم اون‌هی میگف اله بله نمیدونم چیه 

والا خوب شوهری داری با منطق تو که طلا میخواد ارزون بشه برم بفروشم باز کنار اومده 

هر کسی بود نمیزاشت 

من هنوزم نفهمیدم چرا اینکارو کردی!!!!!😂😂😂😂😂😂

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

اول یه حساب باز کن 

از عابر بانک انتقال وجه بده تو کارت خودت 

فقط یه بانک باشن یعنی اگه کارت شوهرت ملت هست اونم ملت باشه

بعد هم کارت شناسایی شوهرت رو ببر 

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵
همینکارو میکنم  والا طلا میخاد ارزون شه خیلی

وقتی بایدم رسما شروع به کار کنه باز میره بالا آخه پول تومن روز به روز داره بی ارزش میشه چرا اینکارو کردی بانک ماهی یه تومن بیشتر بهت نمیده 

خوب بره تو که مطمئنن همشونو با گرمی یک میلیون نخریدی که بترسی ضرر کنی  پس چرا فروختی؟؟!! ...

من گرمی یه میلیون و چهارصد خریدم ضرر کردم عصابم خراب بود گفتم تا بیشتر ضرر نکردم بدم بره

۲۱ ساامه بابا بلدم بخدا یبار بازم کردم اون‌هی میگف اله بله نمیدونم چیه 

بهش توجه نکن سعی‌کن ب کسی محتاج نباشی‌من حتی دکترم خودم تنها میرم الان ک دیگه ماهای اخرم هست  نمیتونم رانندگی‌کنم میگم شوهرم ببرم در این حد کلا‌بدم میاد وابسته کسی باشم

اخرش 
وقتی بایدم رسما شروع به کار کنه باز میره بالا آخه پول تومن روز به روز داره بی ارزش میشه چرا اینکارو ...

برا چهل تومن فکر نکنم بیشتر از ۶۰۰بده

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706