2737
2734
عنوان

پولِ طلا های من

468 بازدید | 67 پست

سلام بچه ها دیشب طلا هامو فروختم خب پولش شد ۴۷میلیون ب شوهرم گفتم میخام حساب سودی باز کنم برا خودم باهام میای بلد نیستم گفت سرکارم بخدا نمیتونم پریروز هم مرخصی گرفتم نمیشه گفتم خب پس من چیکار کنم گفت با مامانم برو گفتم دوس ندارم گف خب میخای بده ب اسم خودم نزدیک محل کارم بانک هست سریع میرم اونجا باز میکنم حساب کارت و رمزش هم میدم بهت گفتم پول منه چرا تو باید باهاش حساب باز کنی گفت نه پول توعه ولی تو تنبلت میاد و بلد نیستی بری بانک و اینکه بری بانک چون پول تو کارت منه بانک ازت قبول نمیکنه پول تو کارت منو برات بریزه رو یه حساب سودی مگه اینکه خودمم باشم ک من نمیتونم تا شعبه پیروزی بیام با تو بچع اا میگم پولم بدم اون بریزه رو حسابی ک خودش میخاد باز کنه؟بعدا پولم رو نمیبره؟

مگه دزده😂😂😂شوهرته عزیزم

خودتم چلاق نیستی که برو بانک حساب باز کن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی بلد نیستی حساب باز کنی .‌مگه حساب باز کردن کاری داره . 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2728

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

حالا چرا فروختی؟ !!!!!!

این چه کاری بوده؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

حساب باز کردن کاری نداره سرچ کن بخون بعد برو خودت

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

اسی خداییش بلد نیستی حساب باز کنی؟ یا چون پول تو کارت شوهرته باید بیاد میگی؟ ها؟🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
حساب باز کردن کاری نداره سرچ کن بخون بعد برو خودت

اخه بره بانک راهنماییش میکنن .‌بانک که از خداشم هست یه مشتری واسش بیاد

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2738
خودت برو خب

اون میگه پول الان رو کارت اونع چون وقتی طلاها رو فروختم پول ریختم ب کارت اون طلا فروش فقط کارت ملت قبول میکرد اون کارت ملت داشت من نداشتم میگه بانک قبول نمیکنه تو یه کارت ببری ک ۴۷تومن توشه بگی یه حساب برام باز کنید این پول تو این کارتو ک ب اشم خودت هم نیس برام بریزید توش

2706