2733
2734
عنوان

پولِ طلا های من

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 67 پست
من گرمی یه میلیون و چهارصد خریدم ضرر کردم عصابم خراب بود گفتم تا بیشتر ضرر نکردم بدم بره

تا سالی دیگه همین موقع میشه گرمی۳تومن چرا باور میکنین که تو دولت جمهوری اسلامی ارزونی بشه

من گرمی یه میلیون و چهارصد خریدم ضرر کردم عصابم خراب بود گفتم تا بیشتر ضرر نکردم بدم بره

جدی؟!!!!!!!!😑😑😑😑😑😑😑😑😑

شوهرت پولشو داده بود؟ 

تمام طلاهات تو‌گرونی خریدی؟ چند تا بود؟ یدونه؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه کاردیگه هم میتونی بکنی برو حسابو باز کن بعد پولا رو خودت انتقال بده حسابت.کلی بری بانک خوده کارمن ...

میشع از باجه نزدیک بانک خودم پول رو انتقال بدم سقف نداره از باجه بخوای انتقال بدی هر چقدر خودت بخوای میشه؟

کارته با خودمه از دم باجه میشع انتقال بدم پول رو

روزی 10 تومن میتونی کارتبکارت کنی 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2731
برا چهل تومن فکر نکنم بیشتر از ۶۰۰بده

خب الان بیشتر حرصم گرفت تازه شوهره هم خبر داره چقد داره روزی یه چاله میکنه براش آخرشم تسلیم میشه میده بهش وااااااااااااااای🤬

وقتی حساب سودی باشه میشه پول ریخت روش؟

بستگی به بانک داره مثلا بعضی بانکا یجور حساب دارن که قابل برداشت و واریز نیستن.از بانک سوال کن هم حساب باز کن هم بپرس البته اگر میتونی بحسابت اضافه کنی حساب سودی بزار که بشه اضافش کنی .به کارمد بگو خودش انجام میده.الانم بدو برو تا دیر نشده مدارک شناسنامه کارت ملی و کپی هاشونم ببر

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2740