2737
2739
عنوان

بدبختی که منوعشقم وسطش گیرکردیم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 57 پست
فرارکننن😍😁میدونم یکم خشنه ولی فرار کن😁

نمیتونم😑همین الانش کلی بهم میگن به خاطر اون داری پا رودل پدرمادرت میزاری... نمیدونم اشکشونو درآوردی... فرار کنم که خدای نکرده دق میکنن

ولی حالا که بهش نرسیدی...دیگه سعی کن بهش فکر نکنی حرفشو جایی نزن... اگه بگی فراموشش میکنم فراموش میش ...

میدونم ولی فراموش نمیشه لامصب نمیدونم چه حکمتیه کاش ازدواج میکرد اگه ازدواج میکرد میگفتم پیش خودم که بدقول بود ولی واقعا خیلی پسرخوبی بود  اصلا فراموش نمیشه

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیتونم😑همین الانش کلی بهم میگن به خاطر اون داری پا رودل پدرمادرت میزاری... نمیدونم اشکشونو درآوردی ...

هیچی نمیشه عزیزم تویخ نصفه روز راضی میشن دیگه چن سالته عزیزم؟؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
اره به خدا الانم ک ل ی مشکل دارم توی زندگیم همشم فکرمیکنم تاوان دارم میدم بهترین روزای زندگیم بانارا ...

امضات منظورت با شوهرته یا همون پسره؟

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟
2728
عزززیزمم😍خوشبحالت میدونم چه حس خوبی داری الان دعامیکنم برات ایشالاکه همه چیز همینطور خوب پیش بره... ...

از یه مشاور کمک بگیر تا با مادرت صحبت کنه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
میدونم ولی فراموش نمیشه لامصب نمیدونم چه حکمتیه کاش ازدواج میکرد اگه ازدواج میکرد میگفتم پیش خودم که ...

اونم یه روز ازدواج میکنه دیگه

بچه هم دارین؟

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟
2740
مامان من؟اصلا نمیشه باهاش حرف زد... میگم دیگه ازدواج نمیکنم میخنده میگه خب نکن بشین تا موهات رنگ دند ...

اگه دوتاتون پا پس نکشین اخرش مجبورن قبول کنن انقد کلافشون کنین تا قبول کنن

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    

برو دادگاه قشنگ اجازه ازدواجتو بگیرازدواج کن مادرپدری ک بی نمیزارن ازدواج کنی توچرا اهمیت میدی شما خیلی وقته همومیخوایین منم پسرخالمو میخواستم اولانمیدادن ولی مطمعن باس بعدش راضی نمیشدن فرارمیکردم همین حتی ب خودشم گفته بودم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
نه بچه دارنمیشیم هفت ساله

خب پرا جدا نمیشی از این اقا؟؟دوسش داری؟چرا همون موقع بهم نزدی

خب پرا جدا نمیشی از این اقا؟؟دوسش داری؟چرا همون موقع بهم نزدی

چون هیچوقت طلاقم نمیده صددفعه گفتم ولی گفته طلاق نمیدم که نمیدم میگه مهریه اتم میدم ولی طلاقت نمیدم

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
مشکل چیه که بچه دار نمیشی؟ راستی چرا شوهرت به دلت ننشسته تا حالا؟

شوهرم مردخوبیه خیلی ولی عذاب وجدانی که نسبت به پسرعمه ام دارم باعث شده ازشوهرم دور شم واقعا هیچ ایرادی نداره شوهرم فقط تنهامشکلش اینه که به خانواده اش بیش ازحدکمک میکنه که اونم دیگه من حرفی نمیزنم،مشکل ازشوهرمه ازواسپرم هستش 

2706