2733
2734
عنوان

بدبختی که منوعشقم وسطش گیرکردیم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 57 پست
وایی خیلی بده😣ایشالا برسین بهم😢

آره...بع خاطر خودخواهی مامانم...بابام چن بار راضی شده یود ولی ازبس مامانم گریه کرد خودشو زد... رایش برگشت.. حالاهم هردوشون لج کردن

عزززیزمم😍خوشبحالت میدونم چه حس خوبی داری الان دعامیکنم برات ایشالاکه همه چیز همینطور خوب پیش بره... ...

حرف زدم گریه کردم انقددددر پافشاری کردم و اون هم پافشاری کرد...جوری که به همه اثبات کردم چقدر دوسش دارم

انقدرررر که بابای دیکتاتور من دیگه چیزی نگف و اجازه خواستگاری داد....اما خیلی فامیلیم واسه آزمایش نگرانم☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یکیو میخواستم هفت سال باهم بودیم صدبار اومد خاستگاری ولی خانوادم لج کردن قبول نمیکردن بعضی وقتا واقعاالکی دهن بین میشن خیلی زجرم دادن اذیت شدم البته ن پدرمادرم فامیلا دو ب هم زنی زیاد میکردن

فقط خونواده تو راضیش کن من هفت سال پیش درست توموقعیت توبودم خانواده ام گفتن یا ما یاپسرعمه ات ،پسرعمه ام عشقم بود دوسال دوست بودیم دیووونه هم بودیم ولی من بچه بودم گفتم خونواده ام نباشن من نمیتونم زندگی کنم وخونواده مو انتخاب کردم یه ماه بعدش به اجبار خانواده بایه غریبه ازدواج کردم  پسرعمه ام خیلی تلاش کرد روز عقدم که نزاره عقدکنم چون شهردیگه زندگی میکردن نتونست بیاد وروزعقدم فهمیدچه اتفاقی افتاده چون خونواده ام گوشیمو گرفته بودن روزعقدم که دیدن همه چی تموم شده گوشیمودادن بهم منم فقط تنهاکاری که کردم زنگ زدم به پسرعمه ام همه ماجراروگفتم چقدرگریه کردیم پشت گوشی به بابام زنگ زد گف دایی من دوسش دارم بابامم گفته بودمن باخونواده داماد حرف زدم نمیتونم بگم اشتباه کردم بابام نقشی نداشت همش زیرسرمامانم بودش فقط اخرین حرف پسرعمه ام این بود که دیگه بعدتوازدواج نمیکنم الان هفت سال میگذره هنوزم که هنوزه ازدواج نکرده خیلی عذاب وجدان دارم کاش بین خونواده ام واون اونو انتخاب میکردم کاش

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2728
حرف زدم گریه کردم انقددددر پافشاری کردم و اون هم پافشاری کرد...جوری که به همه اثبات کردم چقدر دوسش د ...

چیکاره همین؟من میشم نوه عموش... ماهم ممکنه آزمایشمون به مشکل بخورا؟

آره...بع خاطر خودخواهی مامانم...بابام چن بار راضی شده یود ولی ازبس مامانم گریه کرد خودشو زد... رایش ...

ببین یه وقتی که با مامانت خونه تنهایی برو پیشش بشین بگو من خیلی دوسش دارم بگو تو راضی میشی من با یکی دیگه ازدواج کنم بعد شبا با گریه و فکر اون بخابم؟ بگو اگه باهاش ازدواج نکنم دیگه هیچوقت ازدواج نمیکنم تا برامون حرف در بیارن و اینا بعدش اگه بازم راضی نشد بگو میرم ازین کشور و ازتون جدا میشم و ... بترسونش دیگه اگه با زبون خوش راضی نشد

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
فقط خونواده تو راضیش کن من هفت سال پیش درست توموقعیت توبودم خانواده ام گفتن یا ما یاپسرعمه ات ،پسرعم ...

خانواده ها واقعااصلا فکر این نیستن... که زندگی بچه هاشونو سیاه میکنن وقتی میرن زیرسقف باکسی که دلش پیش اون نیستو پیش یکی دیگس...خودخواهی خانواده های ایرانی...که انگار چون به دنیات آوردن بااید اونا بگن با کی و باچه شرایطی زندگی کنی...انگار خودت به عنوان یه آدم عقل نداری

2738
چیکاره همین؟من میشم نوه عموش... ماهم ممکنه آزمایشمون به مشکل بخورا؟

اوه شما خیلی دورین بابا نگران نباش

در کل که آزمایش همه ممکنه مشکل داشته باشه حالا چون کسایی که فامیلن ژنای مشترک دارن احتمال اینکه آزمایششون به مشکل بخوره بیشتره

ما هم دختر عمه پسر دایی هستیم هم پسرعمه دختر دایی

پدر مادرامون هم دختر عمو پسر عمو ان

کلا پوکوندیم ازدواج فامیلی رو😑

ببین یه وقتی که با مامانت خونه تنهایی برو پیشش بشین بگو من خیلی دوسش دارم بگو تو راضی میشی من با یکی ...

مامان من؟اصلا نمیشه باهاش حرف زد... میگم دیگه ازدواج نمیکنم میخنده میگه خب نکن بشین تا موهات رنگ دندونات شه من تورو به اون نمیدم... میگم ازفکرش نمیتونم بیام بیرون دوسش دارم...اصن جدی نمیگیره میخنده انگار دارم جک میگم براش..میگه عب نداره وقتی اون زن گرفت مجبوری که فراموش کنی..هر حرفی میزنم سریع به بابام میگه اینارو میگه که کارشو راه ببره توجه نکن😒

خانواده ها واقعااصلا فکر این نیستن... که زندگی بچه هاشونو سیاه میکنن وقتی میرن زیرسقف باکسی که دلش پ ...

اره به خدا الانم ک ل ی مشکل دارم توی زندگیم همشم فکرمیکنم تاوان دارم میدم بهترین روزای زندگیم باناراحتی وگریه وغم گذشت وداره میگذره

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
اوه شما خیلی دورین بابا نگران نباش در کل که آزمایش همه ممکنه مشکل داشته باشه حالا چون کسایی که فامی ...

نه ایشالا که مشکلی نداره بد به دلت راه نده به هرچیی فک کنی همون میشه هاا... به لحظه ای فک کن کع جواب آزمایشتو گرفتیو همه چی درسته

اره به خدا الانم ک ل ی مشکل دارم توی زندگیم همشم فکرمیکنم تاوان دارم میدم بهترین روزای زندگیم بانارا ...

ولی حالا که بهش نرسیدی...دیگه سعی کن بهش فکر نکنی حرفشو جایی نزن... اگه بگی فراموشش میکنم فراموش میشه ولی فک کنی نمیتونی واقعنم نمیشه...حالا دیگه پشت شوهرت باش.. و فک کن عشق اول زندگیته... 

فرارکننن😍😁میدونم یکم خشنه ولی فرار کن😁

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2706