2733
2734
عنوان

وای خواهش میکنم بدویین کمکم کنید 😰😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 61 پست
بگو خورده بودم زمین دستم درد داشت رفتم دکتر برام اتل گرفت نتونستسم با دست بنویسم

افرین😰خدا کنه باور کنه 

باز نگه عکس بده😐🤦🏻‍♀️

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
بگو استاد من اگزما دارم و دستم در تماس با کاغذ اگزماش تحریک میشه  یا بگو استاد خیلی خطم بده و ...

شت چ باکلاس🤦🏻‍♀️😐🤣🤣🤣اگزما چیه

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو بدخطم

سندروم دست بیقرار دارم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بردار به دستت باند ببند عکس دستت هم بفرست واسه استادت بگو دستم بریده شده بود نتونستم بنویسم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2731
افرین😰خدا کنه باور کنه  باز نگه عکس بده😐🤦🏻‍♀️

زنگ زد بده مامانت جواب بده بگه ناخوش احواله بچم😂

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
بگو دیشب مراسم خواستگاری بود🤣😂

یک ماهه فرصت داده 

بگم‌یک ماهه همش خواستگار میاد

بگو گ...ش..ا..د..ی😂

کم_تربیت#

این چه کاریه می کنی؟ 

امضات، من وسط آزمایشگاه در حال قر ریز دادن بودم که دیدم 20 جفت چشم داره بهم نگاه می کنه... 😒😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738

هیچی دیگه مجبوری بری آتل بخری... 

عکس بگیری بفرستی براش 😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بگو خوب شد دیگ اگ گف عکس بده

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بگو من همه تحقیقامو تایپ میکنم چون خیلی تایپم تنده و ب وردو این چیزا واردم 

بگو نمیدونستم حتما تایپی میخواید وگرنه از اول کار خودمو راحت میکردم مینوشتم

گیر عجب دیوونه ای افتادید😂

There is GOD💚💚💚   ..                                               

ولی یه مشکلی هم هست... 

تایپ با دست پوکیده خیلیییییی بدتره.... 

2706