2726

بچه ها استادم گفته یه تحقیق بنویسین خیلی سخته و‌صفحاتش زیاده 

گفته حتما دست نویس باشه اما اگه مشکلی دارین تایپی تحویل بدین منم تایپی سریع آماده کردم حالا گفته اونایی ک تایپی تحویل دادن دلیلش رو بگن وگرنه‌نمره نمیگیرن😰😱

گفته شماره تماس هم بزارید ک تماس بگیرم بدونم ب چه خاطر تایپ کردین و نشده دست نویس باشه ؟

هر دلیل بگین جز کرونا. بگم چرا؟بگم چم بوده؟😰😂

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو زیادبوده

خب واسه همه زیاده ولی همه‌دست نویس میدن

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2728

بگو خورده بودم زمین دستم درد داشت رفتم دکتر برام اتل گرفت نتونستسم با دست بنویسم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

اوممممم🤔

مثلا می تونی بگی از روی پل سقوط کردم... 

چیز بهتری به ذهنم نرسید 😶😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بگو دسخطم خوب نبود گفتم موقع خوندن اذیت میشید

یا بگو‌خاستم تمیز و مرتب باشع.چون دسنویس احتمال خط خوردگی داشت

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

بگو گ...ش..ا..د..ی😂

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2706