2737
2734
عنوان

ب پکسری ک میگ

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی عزیزم ازدواج مسئولیت سنگینی هست

برادر شما هم انقدری توی اجتماع بوده و برخورد داشته و داره و خودش به این نتیجه رسیده که امادگی پذیرشش رو در حال حاضر نداره

بخاطر موقعیت شغلیش هم کم دختر اطرافش نیست، بهش فرصت بدین که خودش تصمیم بگیره و انتخاب کنه

خدای نکرده اگه با تصمیم شما ازدواج کرد و توی زندگیش موفق نشد همیشه این مسئله رو از چشم شما میبینه

2728
ولی عزیزم ازدواج مسئولیت سنگینی هست برادر شما هم انقدری توی اجتماع بوده و برخورد داشته و داره و خود ...

اصلا کلا با ازدواج رابطش بده خب حالا یه دختر بد بود مگ همه بد میشن  بعدم تا کی چهل سالش بشه ک دیگ کسی بش دختر نمیده  یکی شرایط نداره ازدواج نمیکنه یکیم همه چی داره  قصدش نداره  تعادل نیس بخدا چند تا دوستامم گفتم برین یجوری مخش بزنین، 😂  هیچی ک هیچی   اااه  

2738
اگه دلش پیش نامزد قبلیش گیره باید اول کاری کنید اون و فراموش کنه

اووو 22 سالش بود نامزد کرد الان تو سی و سه داره میره  کم کم ده سال میگذره برا اون نیس کلا از دختر خوشش نمیاد فک کنم 

پسری که رفیق بازه هیچوقت نمیتونه ازدواج کنه به خصوص که خونه مجردیم داشته باشه.ازدواجم کنه دختره روبد ...

خونه اش ک میگم دست دوستاشه بیشتر با ما زندگی میکنه   بعدم مسافرتی چیزی بره با دوستاشه 

اهل خلاف نیست 

اصلا کلا با ازدواج رابطش بده خب حالا یه دختر بد بود مگ همه بد میشن  بعدم تا کی چهل سالش ب ...

بخاطر تجربه‌ی بد و ناموفقی که داشته دچار بی اعتمادی شده و فکر میکنم به این باور رسیده که جنس مخالف ارزش وقت، احساس و علاقه گذاشتن رو نداره

با این تفکر اگه براش زن بگیرین حتما تو زندگی اون خانمم تاثیر منفی میذاره 

اووو 22 سالش بود نامزد کرد الان تو سی و سه داره میره  کم کم ده سال میگذره برا اون نیس کلا از دخ ...

حق داره از اون ضربه خورده نمیتونه اعتماد کنه همه رو با همون دید میبینه...ولی خب خودتون به دختر خوب و خانم براش انتخاب کنید بعد بنشینید باهاش صحبت کنید که همه مثل هم نیستن میدونم بچه نیست شاید حرفم بچه گان باشه ولی خب اینم یه راه حل هست اگه با حرف های شما قانع نشد با یک مشاور یا روانشناس میتونه صحبت کنه اونا بلدن چیکار کنن

بخاطر تجربه‌ی بد و ناموفقی که داشته دچار بی اعتمادی شده و فکر میکنم به این باور رسیده که جنس مخالف ا ...

خب چکارر کنیم پس براش 

بحثم نمیشه باش بکنی   یجوری حرف میزنه یهو. خودتم قبل ول میکنی اون راست میگ  

حق داره از اون ضربه خورده نمیتونه اعتماد کنه همه رو با همون دید میبینه...ولی خب خودتون به دختر خوب و ...

اصلا کاش میومد مشاور نمیره ک  مشاورم خودم رفتم  حرف زدم گفت خودش باید بخواد ک ازدواج کمه تا امادگیشو نداره نمیشه  

اصلا کاش میومد مشاور نمیره ک  مشاورم خودم رفتم  حرف زدم گفت خودش باید بخواد ک ازدواج ...

خب واقعا مثل اینکه قصد ازدواج نداره شما هم بهش گیر ندید باعث میشه روی روحیه اش تاثیر بزاره فقط یه کار کنید که خدایی نکرده به راه بد کشیده نشه

از رفیقاش دورش کنید هرکاری که میتونید انجام بدید تا از رفیقاش دورش بشه چون رفیق خونه خراب کن هست هر چی باشه یه روزی از پشت خنجر میزنه

2706