2733
2739
عنوان

ب پکسری ک میگ

269 بازدید | 44 پست

من تنها دنیا اومدم تنهام از دنیا میرم چی باید گفت 

خونه زندگی کار تیپ قیافه همه چیم داره. سنش داره میره بالا سی و دو  خونه  اش  شده اسایشگاه رفیقاش  خودش میره مسافرت  یا پیش ماست خونه خالیش دست این دوستاشه

هیچی .زندگیشه دیگه خودش مسئولشه ازدواج که زوری نمیشه شما اگر مزاحمته سعی کن با یه بهانه ای کمتر باهاش معاشرت کنی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 برادرمه

درک میکنم دوست داری خوشبخت باشه ولی ازدواج مسئولیت سنگینیه نمیشه کسی رو به اجبار وادار به پذیرش کرد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
جدی چرا زن نمیستونه

گفتم ک میگ من تنها دنیا اومدم تنهام میمیرم بیست دو سالش ک بود نامزد کرد ی دختر رو  دوس داشت دختره بخاطر یه پسره جاش گذاش رف اونم کلا بیخیال این چیزاس فقط کار میکنه شغلس بگم باورتون نمیشه  ی این مدل ادم خونه خالیش دست دوستاشه

2706