2733
2734

من از هفته های اولم درد مثانه داشتم الان ک هفته 16ام شدید و شدیدترشده حتی نمیتونم پامو تکون بدم یا بشینم حس میکنم از داخل ملتهب شده زیر دلم شدید درد میکنه واقعا اذیتم فکر میکنم از, عفونت باشه ولی هم سفکسیم خوردم هم پماد زدم ولی خوب نشدم چکار کنم 😭

شاید به مثانه ات فشار وارد میشه درد داره

من از زمانی که باردار شدم تا ماه آخر تکرر ادرار داشتم 

مشکلت رو به دکترت گفتی؟

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازکلیه هات وعفونت ادرار داری. دکتربایدبری آخه بارداری ممکنه خطر داشته باشه

اخه من هرماه ویزیت دکتر متخصص زنان میشم چندین سال زیر نظرشم اون ماه واسم سفکسیم نوشت الان ک بش گفتم درد دارن فقط امپول پروژسترون نوشت همین ولی من خیلی درد دارم 

2731
شاید به مثانه ات فشار وارد میشه درد داره من از زمانی که باردار شدم تا ماه آخر تکرر ادرار داشتم  ...

اصلا مشکلم تکرر ادرار نیست درد شدید دارم این اذیتم کرده اره هرماه ک ویزیت میشم بش گفتم فقد ماه قبل واسم سفکسیم نوشت این ماه فقط امپول پروژسترون همین! 

اخه من هرماه ویزیت دکتر متخصص زنان میشم چندین سال زیر نظرشم اون ماه واسم سفکسیم نوشت الان ک بش گفتم ...

چراهرماه سفکسیم. چندماه بارداری. همیشه عفونت داری. ادرار قطره قطره میاد. سوزش داری. زیردلت منقبص یامنبصت میشه. درازکشیدن یانشستن تاثیرنداره

2738
اصلا مشکلم تکرر ادرار نیست درد شدید دارم این اذیتم کرده اره هرماه ک ویزیت میشم بش گفتم فقد ماه قبل و ...

می دونم یعنی میگم شما چون فشار وارد میشه و میگی روز به روز هم بیشتر میشه چون جنین رشد می کنه و وزنش بیشتر میشه شاید دردت به خاطر همین فشار هست حالا برای هرکسی یه جوری نشون داده میشه برای من به خاطر این فشار تکرر ادرار بود هر چی به ماه آخر نزدیک میشدم بیشتر میشد برای شما دردت بیشتر میشه

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
چراهرماه سفکسیم. چندماه بارداری. همیشه عفونت داری. ادرار قطره قطره میاد. سوزش داری. زیردلت منقبص یام ...

نه میگن هرماه زیر نظر دکتر متخصص هستم فقط اون ماه سفکسیم براشون تجویز کرده و این ماه آمپول پروژسترون داده به خاطر دردش

چراهرماه سفکسیم. چندماه بارداری. همیشه عفونت داری. ادرار قطره قطره میاد. سوزش داری. زیردلت منقبص یام ...

نه هرماه نه فقط یک بار پنج تا سفکسیم نوشت خوردم همین. ن سوزش ندارم ادرارمم مشکلی نداره عادیه فقط درد و تکرر ادرار دارم  ن منقبض اینا نمیشه میدونم از رحمم نیست شایدم دهانه رحمم باشه ولی اصلا دردش شببع پریود یا دردای رحم نیست فقط انگار ی قسمت زیر دلم خیلی ملتهبه

می دونم یعنی میگم شما چون فشار وارد میشه و میگی روز به روز هم بیشتر میشه چون جنین رشد می کنه و وزنش ...

اخه این درد از هفته های اول شروع شد شاید حدود ده هفته ب بعد الان 16هفته ام شدید ترشده خیلی

نه هرماه نه فقط یک بار پنج تا سفکسیم نوشت خوردم همین. ن سوزش ندارم ادرارمم مشکلی نداره عادیه فقط درد ...

نترس رحم بزرک میشه واثرمیزاره رومثانه. اینهاروبایدبگذرونیانشاالاباخوبی وخوشی بگذره خواهردردواینهاهست لحظه ای که نی نی روبغل میگیری همه دردهایادت میره. فکرکنم بچه اول هست نه

اخه این درد از هفته های اول شروع شد شاید حدود ده هفته ب بعد الان 16هفته ام شدید ترشده خیلی

برای منم تکرر ادرارم از همون اول شروع شد 

حالا باز مشکلت رو به به دکتر دیگه هم بگو که خیالت راحت بشه چیز خاصی  نیست و طبیعی باشه

انشاءالله که زودتر دردش خوب بشه

2706