2737
2734
عنوان

حرف عجیب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا تا بهشون میگی میگن از این کاربری 400-500نفر استفاده میکنه قدیمی شده

یه استادیوم آزادیه و یه اکانت نی‌نی‌سایت بعضیا   

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
یه استادیوم آزادیه و یه اکانت نی‌نی‌سایت بعضیا    

اره اومدم بگم الان اسی میگی 400-500نفر از این اکانت استفاد ه میکنن

خودش پیش دستی کرد گفت

مگه ساختن یه اکانت چقدر وقتت میگیره بشر

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
2738

دروغ گویی و همین تخیلات عجیب، باعث بیماری روانی شما شده استارتر

مطلقه متاهل مجرد همه در کمتر از 48 ساعت

خدااااااااااا بر سر آدم دروغگو

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
ممنونم از همه اونایی که به حرفم گوش کردن ونظراتشون رو گفتن اونایی هم باور نمیکنن مجبور نییستن بخونن ...

عزیز من معلومه که مجبور نیستیم

ولی شما اگه راستگویی یه اکانت درست میکنی و حرفتو میزنی

دخترداییت نگفت قبلا با این کاربری سوالای شخصیشو پرسیده؟؟؟

عجبا!

باعث میشید آدم واسه یه نظر دادن دل و روده‌ی تاپیکای قبلی رو دربیاره و به کسی‌م نتونه اعتماد کنه!

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
این کا تایپیک زده بود خاستگار داره.وای ما هم چقدر ساده این همه چیزو سریع باور میکنیم.انگارعلاوه بر د ...

تاپیک اولش هم گفته متاهله ولی طلاقش نمیده شوهره

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

این خودش شوهر میخواد .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)