2737
2734
عنوان

مامانم هی داغ دلمو تازه میکنه

1152 بازدید | 40 پست

تا حالا چندین بار از خونشون بیرونم کردن ، ولی من بخاطر آبروم دوباره رفتم ، همش از سر خساست ! انگار بچشونو خرج اضافی میدونن! اینجوری که هر موقع بحث پول خرج کردنشون میاد وسط ، قشنگ میگن برو به جهنم! مثلا وقتی شوهرم اومد خواستگاریمو بعدش انگشتر نشون آوردن برام، برای اینکه پول جهاز ندن، یا خرج عروسی ، بابام به برادرم گفت : پنج میلیون بهت میدم ، خواهرتو با این پسر فراری بده! یعنی حاضره شرفش حیثیتش بره ، پولش نه ! بعد که عقد کردیم ، برای اینکه جهاز نده ، خرج عروسی نده ، هی کتکم میزدن ، میگفتن گم شو ما جهاز نمیدیم ! یا میفرستادنم پیش آدمای خیِّر ، میگفتن بهش بگو پدر مادر نداری برات جهاز بده ! رفتم وام و قرض جور کردم ، رفتم سر زندگیم ! حتی یه دست قاشق ندادن بهم بابت جهازم! حامله شدم ، هشت ماهه بودم ، بابام با لگد و سیلی زدم  ، گفت از خونه ی من صدای بچه نیاد! از سیسمونی میترسید! بعد که زایمان کردم و خرج و برج تموم شد ، پیداش شد! حتی دوست ندارن آدم بره خونشون ، شام و ناهار ، منم کم میرفتم ، اگرم برای حفظ آبرو ، چند ماه یه بار، شوهرمو میبردم ، قبلش کلی خرید میکردم میدادم، حتی اونم محل نمیدادن و باروی باز استقبال نمیکردن ! چند ماه پیش بابام دخترمو فحش داد، گفتم گم شو از خونم ، برو به جهنم! اصلا دلم شکست ! دیگه از اونموقع کلا پامو بریدم از خونشون ! چند روز پیش کرونا گرفته بودن، خرید میکردم ، میبردم از دم در میدادم ، مامانم هی میخندید و میگفت : دخترت با چه حسرتی نگاه میکنه خونه ی مادربزرگشو!!!! آخه بچه دوست داره خونه ی مادریشو!!!!! 

یا مثلا میگه فلانی یه جهازی ، یه سیسمونی داد به دخترش که اون سرش ناپیدا!!!!!

نمیدونم چرا عمدا میخواد منو بچزونه! پیش شوهرم آبرو و ارزش برام نزاشتن!!

بخاطر خدا و آبروم ترکشون نمیکنم! 

بخدا خیلی هم پولدارنا ، از هزار جا میاد براشون ، بابام فقط سود سپرده های بانکیش سی میلیونه ! حالا حقوق بازنشتگیو ، خرید و فروش سکه و طلا و زمین و خونه و اجاره و .....

بیشتر هم این حرف مامانم منو میسوزونه که با اینکه میدونه من جایی برای رفتن ندارم ، شوهرم که دریانورده ، سه چهار ماه یه بار میاد، خانوادش شهرستانن، فقط اونارو دارم ، اونام اینجوری، ولی بازم میگه دخترت حسرت خونه ی مادربزرگشو میکشه !! لعنتی وقتی اینو میدونی چرا اینجوری میکنی؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الله اکبر... خدایا واقعا اخرالزمان شده و بی خبریم خیلی ناراحت شدم عزیزم ادم میمونه چی بگه ان شاء الله خدا به راه راست هدایتشون کنه

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕

وقتی کسی برات ارزش قائل نیست و آزارت میده

یعنی اون آدمِ سمی زندگیته

آدمِ سمی، سمیه!فرقی نداره ک نسبتت باهاش چیه!

باید حذفشون کنی تا روحت در ارامش باشه!

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
2738

چرا فکر نمی‌کنی وجود ندارن و وقت خودت و بچه‌تو با دوستا و سرگرمیهای دیگه پر کنی؟ امثال من که هزاران کیلومتر دوریم چطوری زندگی می‌کنیم؟ توام همین راهو برو هرچند این یه فرض واقعی نباشه

من قبلنم بهت گفتم بهشون دیر به دیر سر بزن و خرید کن که به چشمشون بیاد حرف بارت نکنن

ولی واقعا تا توی ذهنت حذفشون نکنی آروم نمیشی

همه‌ش رفتارشون توی ذهن و نوشته‌هات مرور میشه 

چه عذابیه واسه خودت هی پررنگش می‌کنی آخه؟!

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

دختر تو فکر میکنم اگه روزی بیست تا تاپیک بزنی تو هر بیستاش کل این ماجرارو توضیح میدی حتی با کاربری قبلیت  ......

یه مشاوره جدی برو هم مذهبی هم روانشناس 

هم راجع به خانوادت هم همسرت 

ببین چه راهکاری بهت میدن 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
دختر تو فکر میکنم اگه روزی بیست تا تاپیک بزنی تو هر بیستاش کل این ماجرارو توضیح میدی حتی با کاربری ق ...

آخه امروز وسایل خریدم ، بردم از دم در دادم ، مامانم هی میخندید و میگفت ببین دخترت با چه حسرتی نگاه میکنه ! الان میگه کاش میرفتم خونه ی مادربزرگم بازی میکردم ،

بخاطر حرفش دلم میشکنه ، ناراحت دخترم میشم

آخه امروز وسایل خریدم ، بردم از دم در دادم ، مامانم هی میخندید و میگفت ببین دخترت با چه حسرتی نگاه م ...

بالاخره این مشکل خیلی خیلی زیاد ذهن تو رو در گیر کرده و رفتار خانوادت هیچ جوره طبیعی و نرمال نیست 

با یه مشاوره مذهبی در میون بزار فکر میکنم اگه هفته ای یک بار تلفتی احوالشونو در حد پنج دقیقه بپرسی دیگه لازم نباشه بری که همیشه یه دلخوری جدید پیش بیاد....

برای دخترت هم خودت یه فکری بکن چند تا همبازی براش پیدا کن 

باهاش کار دستی درست کن 

جوری که یادش بره وواز سرش بیافتن خانوادت 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

خب چرا میبری بچه رو

وقتی خودشون پول دارن نیاز ندارن که تو ببری براشون خرید کنی

وقتی نمیخوانت چرا خودتو کوچیک میکنی

بچه ات رو هم کوچیک میکنی

مادر خوبی باش

عزت نفس بچه ات رو خراب نکن

اون مادربزرگ رو نداشته باشه بهتره

2706