2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی داره میره تو مخم چطوری به راهش بیارم غیر مستقیم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 38 پست

وقتی بچه به دنیا میاد ناخودآگاه کشش کم میشه، خودم دجار سردی شدم بعداز زایمان پدرم دراومد تا کشش پیذا کردم،  کلی دکتر رفتم و هزینه کردم، میفهمم وقتی یکی سرده خودشم آزار میده نه فقط شما بلکه خوذشم اذیت میشه، بهش زمان بده ، 

نیلا دختر ناز من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میبینی کلا سرده و کشش نداره با لباش حواب و اینجور چیزا حل نمیشه این مساله ، حتما برید دکتر حتما حتما، بدون دکتر فقط روح همو آزار میدید، لباس خواب بپوشی پست بزنه تو میمونی و غرور له شدتو بغض وحشتناکت

نیلا دختر ناز من
2731

شوهر منم دقیقا اینطوریه الان پسرم ۱۸ماهشه ولی هنوزم باهام سرده کلی ام به خودم میرسیدم تا بهم اهمیت بده وقتی ام باهاش حرف زدم گفتم چرا انقد باهام سردی گفت علایم افسردگی بعد زایمانته من سرد نیستم😳😐

من چي بگم كه بخاطر ١ماه تر ساز رابطه ازم سرد شده و چندين ماه سمت من نمياد ازشم خواستم گفت خستم😔

منم كم اوردم همه فكرم شده اينكه با كسيه شايد بيشتر از ٦مله وابطه نداريم و بخوام رابطه داشته باشم بازم عذاب ميكشم چون برميگرده

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2740
قبل از زایمانت چطور بود؟ شاید سردمزاجه تو بارداری استراحت کرده بهش خوش گذشته! من بودم که اصلا م ...

دختر خالمم میگا ویاگرا بده به خوردش بدون ویزیت دکتر میدن بگم ویاگرا میخوام

پسرم دنیامه❤

منم شوهرم اینطوریه. البته قبلا هم از من سردتر بود ولی نه دیگه تا این حد.منم همه کار کردم نشد حتی چند باری هم مستقیم گفتم. چند وقت هم بود موقع خواب دوتا جا میاورد بااینکه تشک خودمون دونفره اس. اوایل هیچی نگفتم بعدش گفتم چرا دوتا میاری. دیدم بازم کارشو تکرار میکنه بهش توپیدم دوسه باری حالا یدونه میاره.

چی شد درست شد اوضات؟

عزیزم من خیلی وحشتناک تر از این حرفا بوداتاقش جدا کرد گفت ازم متنفر جدا شدم بد ترین کار دنیا کردم الان ازدواج کردم شوهرم خیلی مهر محبت میکنه بهم خیلی ولی پسرم پیشم نیس حاظرم سال ها تو خونش کلفتی میکردم این روز نبینم نفسم نیست پیشم دلم تنگشه نه شب خواب دارم نه روز😔😔😔

عجب جلادی هستی تو 😒🤣🤣🤣

اتفاقا حرفاش خیلی خوب بود من قبله زایمانم سر چرتو پرتایی که گفت این کارو باهاش کردم همش میرفتم سمتش اخرش تو دعوا تیکه مینداخت یه مدت به خودم میرسیدم لباس باز میپوشیدم ارایش میکردم موقع خواب بالشت میزاشتم بینمون خودمو میزدم به خواب هر چی صدام میکرد بهم دست میزد خودمو میزدم به خواب بعد بهش میگفتم اون موقع که گرم بودم جای خوشحالی تیکه انداختی طعنه زدی الان سرد شدم دست خودم نیست، ولی الان یه مشکله بزرگم اینکه اصلا مثله قبل نمیتونم به خودم برسم جامون جداس اگر جدا نبود تا الان مثله قبل تحریکش میکردم شبام انقدر خستم حوصله دلبری ندارم

پسرم دنیامه❤
منم دیدم چند نفری رو که بعد از زایمان اینجوری شدن...شاید وقتی باردار بودی بهت پیشنهاد داده تو قبول ن ...

همینطوره خیلی بد رفتار کردم به خاطره بغل کردنمم بهش استرس میدادم ولی به خاطره بچه میترسیدم

پسرم دنیامه❤

به نظرمن اینا برمیگرده به تربیت جامعه ما که پر شده از  آدم های بی احساس  که فقط خودشون رو میبینند ونیاز خودشون اولویت هست وچیزی از محبت حالیشون نیست

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2706