2737
2739
عنوان

مخالفت ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 54 پست
متوجه هستم کاملا ، میتونم شماره یا پیج دوست شما رو داشته باشم ، نمیگم از شما گرفتم ، واقعا نیاز دارم ...

بهشون میگم قبول کردن بهتون میدم چون دوست من مذهبی و همسرش مداح الان خیلی از وضعیتش ناراضیه چون میگفت خیلی دلش برای خانوادش تنگ شده اما اونا نمیذارن ک دیگه بره خونه پدر مادرش هر روز زنگ میزنه بهم گریه میکنه میگه ایکاش میتونستم ب عقب برگردم...

بهشون میگم قبول کردن بهتون میدم چون دوست من مذهبی و همسرش مداح الان خیلی از وضعیتش ناراضیه چون میگفت ...

آها دوست شما خانوم هستن فکر کردم آقا هستن ، اشکالی نداره ممنونم میشم بهم خبر بدید ،و به ایشون بگید ناراحت نباشه ، دوری سخته اما درست میشه ، هر چقدر هم طول بکشه بالاخره تموم میشه ، صبر بالاترین امتحانی هست که میتونن پشت سر بزارن ، به امید خدا درست میشه ⁦🏵️⁩💙

سکوتت را نمیخواهم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها دوست شما خانوم هستن فکر کردم آقا هستن ، اشکالی نداره ممنونم میشم بهم خبر بدید ،و به ایشون بگید ن ...

منم خانوادم مخالف شدید درحد تنفر از طرف بودن .ما ۴ سال باهم بودیم

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
2728

تشریف ببرید پیش یک مشاوره پیش از ازدواج  حتما میگن که چه بکنین شاید اگه لازم باشه با خانواده ها صحبت بشه- من فقط اینجا رو میشناسم به بقیه جاها اعتماد ندارم که معرفی کنم :26640192

2738
آگاه هستند به مسائل روز - به روز هستند هم از  نظر علمی و هم فکری - قضاوتتون نمیکنن - میتونین دو ...

من مشهد هستم ، حتی نزدیک رویا هم نمیتونم بشم والا ، اما بازم ممنونم بابت راهنمایی 

سکوتت را نمیخواهم ....
درسته ، شما فکر کن پنج سال دیگه شد ، برای راضی کردن چیکار کنم ، ریش سفید و اقوام بزرگ تر رو از گزینه ...

تو این پنج سال قطعا خیلی چیز ها تغییر خواهد کرد

یکی از مهمترین هاش اینه که خودتون بزرگتر می شید و طرز نگرش شما و افکارتون تغییر می کنه ، احساساتتون هم همین طور

حتی دید دیگران نسبت به شما تغییر می کنه و ممکنه اگر اون موقع هنوز اون دختر رو دوست داشته باشید حرفتون رو قبول کنن

اما به عنوان کسی که شکست بدی تو زندگیش خورده پیشنهاد می کنم که برای ازدواج خیلی منطقی فکر کنید و همه ی جوانب رو بسنجید چون بعدا ممکنه ضربه های وحشتناکی بخورید