2703
2553
عنوان

مخالفت ازدواج

483 بازدید | 54 پست

سلام دوستان اسمم مجید هست اما بهم میگن مهیاد ، ۱۹ سالمه و الان دانشگاه فرهنگیان قبول شدم ، عاشق دختری شدم که چهار ساله با هم هستیم 

توی تاپیک قبل گفته بودم اما اینجا کامل میگم 

خانواده رویا ( اسم الکی ) از نظر درآمدی پایین  هستن نه خیلی ها اما خب هستن ، خاله هایی داره که اصلا خوب نیستن و  بد نامی خاصی دارن عموما ، اما خانواده پدری خوبی دارن ، بخاطر خانواده مادی ایشون خانواده من مخالف ازدواج با ایشون هستن ، خانواده من مثلا دوست دارن من با یک دختر خر پول و محجبه ازدواج کنم ، که خب این دو ویژگی توی رویا نیست ، میشناسمش کاملا و اون هم منو به کل ، هزار بار گوشیم رو ازم گرفتن ، یک بار هم از من شکایت کردن خانواده رویا و یک بکش بکشی شد که نگید ، خلاصه با بدبختی تموم شد ، یک سال تموم اصلا ازش خبر نداشتم ، تا چند ماه پیش دوباره پیدایش کردم ، خیلی دوستش دارم و عاشقش هستم ، وقتی یکی نظر میده رهاش بکن ، چطوری کسی رو که دوست دارم رها کنم ، بهش تعهد دادم که عاشقش میمونم و جایی نمیرم ، گناه ما چیه ؟؟؟ می‌دونم خانواده دختر توی زندگی مهم هست اما نمی‌دونم چیکار کنم ، خانوادم اول بدشون میومد و مخالفت میکردم الان شده تنفر ، تورو خدا بگید چیکار کنم ، نه فامیل دارم نه کسی که واسط بشه ، همه مخالف ، ما قراره دو روز توی زندگی باشیم ، چرا نباید با کسی ازدواج کنیم که بهش علاقه داریم ، نه که تمام ازدواج های با موافقت به طلاق نکشیده مال افرادی هم که با مخالفت سپری میشه اینطوری نشه ، پس چرا میگن هندوانه سر بسته ، ۴ سال صبر کردم باز هم صبر میکنم ، لطفا کمک کنید و راهکار بدید ، ممنون برای گوش کردن 

سکوتت را نمیخواهم ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
همین کار رو با نیستم ، واسطه که هیچی ، حرف خودمم که گوش نمیدی 

تو تاپیک قبلی تون گفتید مخالفت شدید دارن‌خب حتما یه چیزی هست که اینقدر دارن مخالفت میکنن اونها که بد شمارو نمیخوان

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ب نظرم گاهی باید کوتاه اوند ...لابد خونوادت جیزی میدونن که میگن نه ...هرچی باشه اونا بزرگترن ...ماخیلیا داشتیم تو فامیل که ب حرف خانواده گوش دادن ضرر نکردن ...برو مشاوره ...هرچند اخرشم میگم هرچی خیره ....رویا خاله هاش بدن گناه خودش چیه ...  خودمم نمیدونم جی گفتم حس میکنن دوپهلو گفتم ...سرم درد میکنه بای ....بسپر بخدا حل میشه مشکلاتت ان شالله

عشقم مادرم 
2714

اگه دختر خوبیه و ازش مطمئنی اینقدر پافشاری کن و منتظر بمون تا باهاش ازدواج کنی

اگه عاشقی تلاش کن

نشو مثل من ک طرفم بی عرضه بود دوتامونو سوزوند!

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

چن ساله دیگه خودت ب این تاپیکت میخندی اخه پسر خوب الان وقتشه ک با دوستات خوش باشی ب لحاظ عقلی خیلی زوده ک ب ازدواج فک کنی یکم زمان بده و برو دانشگاه تا همه چیز حل بشه راستی شما ک ۱۹ هستی احتمالا رویام ۱۶ یا ۱۷ باید باشه از ی دختر نوجوون انتظار تصمیم عاقلانه نداشته باشید دخترا مخصوصا تو این سن با دلشون تصمیم میگیرن راستی فک میکنم اولین دوست دخترتونه ک اینجوری دلتون غوغاست ب خودتون دلتون و عقلتون فرصت بدین

تو تاپیک قبلی تون گفتید مخالفت شدید دارن‌خب حتما یه چیزی هست که اینقدر دارن مخالفت میکنن اونها که بد ...

آره هرگز بد منو نمیخوان اما من حریف احساسم و تعهدی که دادم نمیشم ، 

سکوتت را نمیخواهم ....
آره هرگز بد منو نمیخوان اما من حریف احساسم و تعهدی که دادم نمیشم ، 

چی بگم آقای محترم

فقط کاری که از دستم بر میاد اینه که الان که میرم برای نماز سر نماز براتون دعا کنم هرچی خیره براتون پیش بیاد و دلتون آروم بگیره

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
چن ساله دیگه خودت ب این تاپیکت میخندی اخه پسر خوب الان وقتشه ک با دوستات خوش باشی ب لحاظ عقلی خیلی ز ...

نه رویا هم سن منه دقیقا ، میدونی روحیه من اینجوری نیست که اهل عشق بازی و مسخره بازی و الکی شاد بودن باشم ، گفتم صد سال دیگه هم صبر میکنم فقط می‌خوام تا اون موقع بقیه راضی بشن 

سکوتت را نمیخواهم ....
2706