2733
2734
عنوان

اگه مجبور به انتخاب بودین کدومو انتخاب میکردین؟🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 203 پست
اصلا فکرم نمیکردم اکثرا گفتن ترامپ😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

جذاب خشن🤭

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از اتاق فرمان اشاره میکنن الکی اصرار نکنید دلش نمیخواد😂

نمیخواد ک نمیخواد همونجا ک ادا ترامپو در اورد باید ترامپ حسابشو میرسید سارینا جان ب تری جون بگو حسابشو برسه 

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
عامو گزینه ۲ عالیه فکر میکنی سخته ملت عاشق فیلم هندین پسره که دست رد زد به سینت همه جمع طرفدارت می ...

اتفاقا برعکس من ک هر چی دیدم دختری ک غرور نداشته باشه رو هیشکی نمیخواد 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
نفهمه هم به بند کفشم😂از اینکه یه عمر کله زرد ترامپ رو کنارت تحمل کنی بهتره

والا حالا من هی میگم 

ترامپ از دور اینجوریه فکر کن از نزدیک دیگه چی بشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2740
عامو گزینه ۲ عالیه فکر میکنی سخته ملت عاشق فیلم هندین پسره که دست رد زد به سینت همه جمع طرفدارت می ...

چجوری خانوادتو راضی کنی خودتون پاشید برید خواستگاری عاخه

پدر مادره پسره نمیگم این دیگه کیه دختره با دسته گل اومده خواستگاری

والا تو کشور خودمون میگن دیوونه شده طرف اصن راه نمیدن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اتفاقا برعکس من ک هر چی دیدم دختری ک غرور نداشته باشه رو هیشکی نمیخواد 

علمیش همینه که میگی ولی عملیش بر عکسه مقل همین ترامپ که انقدر خواستگار داره😂

نمیخواد ک نمیخواد همونجا ک ادا ترامپو در اورد باید ترامپ حسابشو میرسید سارینا جان ب تری جون بگو حساب ...

جانی جانم بشددددت مخالف ترامپه

اگه بفهمه من اینجا ۳ رو انتخاب کردم دیگه محاله منو بگیره 😂

{ خانم هستم }
والا حالا من هی میگم  ترامپ از دور اینجوریه فکر کن از نزدیک دیگه چی بشه

از رفتار زنش مشخصه بدتر نباشه بهترم نیست😂کسی ک بعد از مرخصی از بیمارستان بخاطر کرونا میخواد با لباس سوپرمن بیاد بین مردم هیچ انتظاری نمیره

2706