2733
2734

اگ سوالی باشه درخدمتم واسه سلامتی خانوادهامون صلوات 

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه جواب سونوگرافیمو دقیققق تفسیر کنید

بفرماید

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

صرفا گلودرد و بیحالی و آبریزش بینی میتونه علائم کرونا باشه؟

گلودرد کاملا خوب شده ولی بیحالی و خستگی هست هنوز ابریزش هم کم شده

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2738
امپول دگزا واس مریض کرونایی خوب نیس؟

خوب منظورتون چی هست ،شاید بخاطر خاصیت صد التهابیش ازعلایم کاهش بده اما روخود مورفولوژی و ژن ویروس ن الان بیشتز دارو سمت انتی ویروس ها رفت ..

اینم عکس سونومه.. https://uupload.ir/files/hip_a4c7beda-543a-443a-b29e-489ae2a4813a.jpeg

باشه حتما

سلام ببخشید من سوالم راجب پریود شدن با قرص پروژسترون میتونم بپرسم؟؟؟ 

دوفاستون؟؟

خوب منظورتون چی هست ،شاید بخاطر خاصیت صد التهابیش ازعلایم کاهش بده اما روخود مورفولوژی و ژن ویروس ن ...

دکتر به همسرم ۴ تا به من ۳ تا گفت مشکوک ب کروناییم به دکتر خانوادگیمون تو شهرستان زنگ زدم گفت نباید میزد بهتون از اون موقع استرس گرفتم 

سلام عزیزم اتفاقا من الان واسه بیقراری پاهام میخواستم تاپیک بزنم .

راستش من در زمان مجردی گاااهی اوقات موقع خواب شب ، کمی پاهام بیقرار بود و در بارداری به شدددت بیقرار بودن و بعد زایمان تا چندماه خوب بودم و حالا چندماهیه که به شکل جالبی فقط پای راستم بیقراره و تازگیا دست راستم هم بیقرار شده و کم کم از انگشتان تا بالا بیقراریش شروع شده .

اینم بگم که پای راستم کلا عجیب غریبه یعنی مچ پام از بچگی تا حالا ، گاهی تق تق میکنه و زانوم گاهی درد داره و لگن راستم هم انگار سر جای خود نیست چون موقع ورزش درد داره کمی .و سیاتیک راستم در بارداری به شدددت درد میگرفت . هر چقدر دست و پام رو ماساژ میدم فایده نداره و انگار حس شون کمتر شده . زمانی رو که موقع خستگی و خواب ،خمیازه میکشیم تصور کن ، اون موقع گاهی دست هامون ضعف میگیره و میلرزه ، من اون حس رو دارم توی دست هام. خودم حس میکنم مقدار دوپامین جابجا شده.

لطفا کمکم کنید و بگید چیکار کنم دیگه کلافه م به خدا.

نزدیک یکی دوهفتس احساس میکنم بزاق دهنم شیرینه انگار قند تو دهنمه

شرح حال بیشتزی بدین

2706