2737
2739
عنوان

دوستان ک سوال فوری دارن مرتبط با بیماری وداروها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 53 پست
افسرده و ... نه ندارم ولی خیلی عصبی میشم از دست بچم و بی فکری خونواده شوهرم . مثلا بچم خوابش سبکه و ...

شما ی متخصص معزواعصاب مراجعه کنید.و کنارش از مایش های روتین بخصوص ب 1 و فوگیک اسید و...نیاز ب دارو دارید

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
پزشک زنان سونومو دید ،گف ضخامت اندومترت خیلی کمه و این دلیل پریودایه نامنظمته .بهم قرص ال دی داده ،ن ...

فقط ال دی؟؟ 

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ی متخصص معزواعصاب مراجعه کنید.و کنارش از مایش های روتین بخصوص ب 1 و فوگیک اسید و...نیاز ب دارو د ...

فولیک اسید و آهن همیشه مصرف میکنم چون من و شوهرم تالاسمی آلفا خاموش داریم .

عزیزم یعنی اگه متخصص مغز و اعصاب برم خودش آزمایش مینویسه یا قبلش باید بگم دکتر عمومی که برام بنویسه و جوابش رو ببرم اونجا؟

عزیزم ببخشی شوهرم گاهی اوقات میگه که یهو احساس ضعف و سرکیجه میگیرم و باید دراز بکشم ‌. مثلا یکبار موتور ش رو هول داد و بعد احساس سرگیجه و ضعف کرد و عرق سرد کرد و قلبش تند میزد و همونجا روی زمین نشست .

صبحانه هم نمیخوره و غذا کم میخوره. به نظرت علتش چیه ؟

از بچگی هم خون دماغ میشد همیشه و گفتن چیزی نیست دکترها.

2731
فولیک اسید و آهن همیشه مصرف میکنم چون من و شوهرم تالاسمی آلفا خاموش داریم . عزیزم یعنی اگه متخصص مغ ...

اول برو متخصص .

فولیک اسید و آهن همیشه مصرف میکنم چون من و شوهرم تالاسمی آلفا خاموش داریم . عزیزم یعنی اگه متخصص مغ ...

بیصتر ب انمی و کم خونی میخوره حتما چکاب کامل بدن

بله فقط ال دی

ایشالا ک برطرف میشه اگ نشد حتما از هورمونی انجاف بدین

2740