2737
2734
عنوان

كسي بوده ك دعا ي محبت گرفته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 86 پست
اگه اینجوریه پس چرا میگن سوره مزمل و ذکر یا ودود ولسه محبت خوبه من خودم به شخصه جواب گرفتم از ذکر یا ...

جدی خوبه ؟منم زندگیم داره میپاشه ازهم😢

دوستای گلم یه صلوات با دلای پاکتون برا بابام بفرستین،ممنون مهربونا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی عزیزم تو خوبی گلم  نه هنوز  منم خیلی وقته ندیدمت

عزیزم انشاالله خدا برات خیر بنویسه، شبا یه وقتا میام وسط روز نه

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
حالا برعکس شوهر من عاشق مادرشه و میگه باید باهاش خوب باشی بیشتر از من اکنو دوست داشته باشی مادر من خ ...

ببين شوهرمن محبت نديده واسه همين محبتاي من باعث شده اينجوري بشه سمت من فقط كشيده بشه ميگه فقط تو هيچكس و نميخوام خوبه ولي ن زياد دوستدارم خانوادشو هم دوستداشته باشه خوبن خانوادش ولي اين محبتي نديده ازشون ولي اينكه ميگن پسر اگ بامادرش خوب نباشه با زنشم خوب نيست اصلا درست نيس من قبول ندارم اخه اول ازدواجم همش ميگفتن من ترسيده بودم ولي بعدا ب اين يقين زسيدم اينطوز نيس اصلا 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
عزیزم سوره و ایه ... که قران هستن دعای دعا نویس و طلسم محبت و چه میدونم ناموس کفتار تو دستمال بپیچ ...

ببين من خودم بشدت از اينكارا ميترسم 

2738
ببين شوهرمن محبت نديده واسه همين محبتاي من باعث شده اينجوري بشه سمت من فقط كشيده بشه ميگه فقط تو هيچ ...

هیچ چیزی تو این دعا غیر ممکن نیس من تازه مشاور بهم گفته بود کسی که با مادرش خوب نباشه با زنشم خوب نیس🤔

ببين شوهرمن محبت نديده واسه همين محبتاي من باعث شده اينجوري بشه سمت من فقط كشيده بشه ميگه فقط تو هيچ ...

الهی که همیشه همتون باهم خوب باشید واقعا بده ادم میونش با خانوادش بهم بخوره

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
من چندبار ازش جواب گرفتم توکل کن به خدا ۱۰۰۱ مرتبه بفرست وضوع بگیر بشین روبه قبله از ته دلت بفرست با ...

انشأالله

ممنون گلم❤

دوستای گلم یه صلوات با دلای پاکتون برا بابام بفرستین،ممنون مهربونا❤
هیچ چیزی تو این دعا غیر ممکن نیس من تازه مشاور بهم گفته بود کسی که با مادرش خوب نباشه با زنشم خوب نی ...

اصلا و اصلا اين حرف درست نيست اتفاقا مشاور منم ميگفت اصلا درست نيس🤣خب من دارم ب چشم ميبينم ديگ اين فقط ي حرفه الكيه من شوهرم از اول باهام خوب بود ولي با مادرش ن 

2706